Profesyonel Box yaparken sponsor nasıl bulunur?

Merhaba arkadaşlar. Ben 5 yıldır box yapıyorum. Şu an 19 yaşındayım. Kendi şehrimde sampiyonum. Ama sponsor sıkıntısını profesyonel box yapmaya çalışanlar bilirler. Sponsor bulmam için ne yapmam lazım lütfen yardım edin. Rus vatandaşı olmayı bile düşündüm. Bu işi 20 yıl daha yaparım. Gerçekten bilginiz varsa yazın yorum yapmayın. Teşekkürler.

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Hocam sağlam bir spor salonu bulman lazım mesela bende kick box yapmıştım benim gittiğim salon başka bir salona bağlıydı baya makina gibi boksör bilmem ne falan yetiştiren bir yerdi bende bu soruları sormuştum falan hocamın verdiği cevap türkiye şampiyonu olsan bile bu işler zor. Ya torpil falan ya da dünyaya açılacan kardeş.

0|0
    0|0
    • Dünyaya acilcam zaten salon değil sen beni anlamadin... Ben sampiyonum zaten sadece başka ülkeye maç için gidemiyorum sponsor lazım anladın mı :)

• Panpa Türkiye'de boksa önem verilmiyor malesef

0|0
    0|0
    • Dinamik-do kulübündeyim bu arada. Bir yerden sonra daha fazla geliştiremiyorlar... En azından boxta

• Sponsor olmadan gidemezsin gitsende büyük maçlara çıkamaz sürünürsün panpa sponsor şart

• Bir tane Dünya şampiyonu adam var Ricky Hatton Bodrum'da hemde. Sanirim okul acmış orda. Yazın bir gidecem beni dünyaya tanitsin :)

• fenerbahceye gitt boksda en iyi klup ora ordan çıkıyo ne çıkıyosa milliler falan

0|0
    0|0
    • İstanbul'da dimi orası tamam bilgi için teşekkürler.

• 2ay

FENERBAHÇE KADIKÖY BOX BOĞAYA YAKIN /SERDAR AVCI VAR ANTRÖNÖR YARDIMCI OLABİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM

Yükleniyor...