Baş dönmesi, mide bulantısı, beyin karıncalanma hissi ve başın tam ortasında hafif ağrı...

Arkadaslar son 3 gündür bunları yaşıyorum bulantım özellikle sabah uyandıgımda ac karına daha yoğun oluyor. Üsüttügümüde sanmıyorum. Tok olsamda bütün gün bulantıdan kurtulamıyorum başım döndügü icin midem bulanıyor sanırsam... bulantımı gecirecek yiyecekler icecekler ne varsa denedim yaramadı. 2 gecedir de beynimde basımın tam ortasında karıncalanma hissi ve hafif agrı oluyor aksi gibi yarında pazar randevu alamam korkumdanda yatamadım:( ciddi bir hastalığımmı var acaba sizce ne olabilir ? Ve hangi bölüme görünmem gerekli ?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Dahiliye bölümüne görünmen gerekli sanırım ÜŞÜTÜNCE OLUR BUNLAR GENELDE AMA DAHA CİDDİ BİR SORUNDA OLABİLİR

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• oo hayırlı olsunn bir kızınız oldu :))

0|0
    1|0
    • Hayır gebelik durumu degil

• Benimle kızımlı mızımlı konusamazsın korkumdan yatamadıgımı yarın pazar oldugu icin randevu alamayacagım icin sordugumu belirttim anlama yetenegin zayıf sanırsam

• kusura bakma saat ilerledi algılama idrak etme duyularım körelme noktasın vucudumun uykuya ihtiyacı var özel polikliniklere gidebilirsin veya hastanelerin acilleride açıktır Korkunun ecele faydası yok + istediğim şekilde konuşurum pisliğin tekiyim ben tamam mı = geçmiş olsun şimdiden

• Bence bir yoga eğitmenine görün, taç çakran aşırı faal hale geliyor.

Ruhsal olarak bir derinleşme söz konusu mu?

0|0
    0|0
  • Dahiliye uzmanına görünmelisin bence. Doktora gidene kadar bol su tüketebilir ve sarımsak yiyebilirsin.

0|0
    0|0
  • tansiyon problemin oldu mu hiç

0|0
    0|0
    • hayır olmadı daha dogrusu hic baktırmadım

• söylediğin belirtiler birçok sorunda görülebilir, çok rahatsızsan acile git anlat doktora durumunu

Kızlar Ne Diyor 3

• beyin cerrahına görüünün bence

0|0
    0|0
  • 1.si reglin yaklaşmış olabılır 2.si düzensız beslenıosundur ya da gastrit var midende 3.sü ve kötü ihtimal olan bu karaciğer rahatsızlığı yaşıyor olabilirsin ..bi doktora görünmelisin

0|0
    0|0
  • her zaman bunun sebebi ciddi bir hastalik olmayabiliyor. bir beyin cerrahiye gidip MR cektirmelisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...