SORUM BAYANLARA. SİZE AŞIK OLAN BAYAN ARKADAŞINIZ OLDU MU?

TEPKİNİZ NE OLDU. NELER HİSSETTİNİZ. ASLA OLMAZ DESENİZ BİLE BİR AN OLSUN OLABİLİRLİĞİNİ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ? SİZİ ENGELLEYEN ŞEY GERÇEKTEN NEYDİ. Onun size olan sevgisini ve ilgisini daha önce farkına varır gibi oldunuz ama hiç itiraf etmediniz. O size itiraf ettiğinde de yine, ona sevecen bir tavırla yaklaşıp bu olayı hiç yaşanmamış gibi davrandınız. Ama onun sizinle yüzleşmesinden sonra, böyle bir şeyin olamayacağını ona söylediniz. Sonrasında yine de belki dermiydiniz. Çünkü o sizi gerçekten çok seviyor.

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Cinsiyeti ne olursa olsun onu seversem kabul ederdim ama sevmiyorsam onu uzmeden redderdim ama goruyorum bazilari igrenc asla gibi seyler yazmis ama allah hata yapmaz canlarim :)))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• HOCCammm Hocaaam hoopp :D uulen biz burda yanlızsız fok balıkları bile halimize acıyor sizin amacınız ne bee :D

1|2
    2|1
  • Sen lezbiensin

1|1
    2|1
  • şu hastalıklı düşüncelerinizi başka yerde paylaşın

1|1
    3|1
    • biraz saygı...

• yanlış cevap...

• sitenin amacı ne bişiyorum ama senin amacını dogrusu anlayamadım.varsayım üzerinemi soryorsn soruyu yoksa başından böyle birşeymi geeçti?

• keşke benim olsa

0|0
    0|0
  • lesbian sex !

0|0
    0|0
  • yarın öbürgün bölcübaşını da affedip siyasete sokarlar nasılsa.. aynı gün, bu ülkede siz normal, heteroseksüeller de azınlık durumuna düşeriz.. ama gene de o* o*dur...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Olmadı olmasın da :/ Karşılık verememem üzücü olurdu onun için.

0|0
    0|0
  • kadın burda paylaşmıcakta nerde paylaşcak.Olabilir bu devirde bizim orda erkek iş adamları bile kırıştırıyorken birbiriyle seninki hayli hayli olur.Ama bana aşık kız olmadı sadece hayran kaldıklarını söylemişlerdi.

0|1
    0|0
  • evet. tekliflere açığım ama cvbm belli.

0|0
    0|0
  • ne sapikca seyler ya olurmu oyle sey tovbe est gece gece yatin uyuyun ya

0|0
    0|0
  • Evet oldu. Ve ben ''belki dedim''...

Çünkü çok iyi ve beni gerçekten seven biriydi.Cinsiyeti ne olursa olsun,sevgi çok değerlidir.

Sonuçta birşey yaşamadık belki ama,onlar uzak bir şehre taşınana kadar en iyi dostum olarak kaldı hep

0|2
    0|1
Yükleniyor...