Evli olanlar soruma cevap verirse sevinirim lütfen.

Arkadaslar , aynı sırkette calıstıgım biri ıcın yazıyorum aslında kadın 41 yasında ve 13 yıllık evli 3 cocugu var adamın karısını sevdıgını söyluyo ama karısını aldatıyor :/ üstelik aldattıgı kısıyıde sevdıgını söyluyo :S bu nasıl bı mantık ( erkek arkadasım anlattı bana ) merak edıyorum sadece? esıne olan sey ask mı yoksa alıskanlık mı ? karsı tarafı nasıl sevıyo bu adam

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• 40 lı yaşlarda erkeklerde öyle psikolojik bir eğilim oluyor. İş temposu çocuklar, kadının yükü ağır olunca adam duygusal boşluğa düşebilir ve buna gençliğinin son şarjörlerini başka hedeflerde deneme eğilimi denir. Bizde bir çocuk var hanım akşama kadar peşinde koşturuyor, ben işten gelince ufaklığı bazen yorup uyutmaya çalıştığımda eşim gülme krizine giriyor. Eşlerin birbiriyle konuşmaları diyalog halinde olmaları çok önemli. 40'lı yaşlarda pek çok erkeğin aklından bir dönem buna benzer düşünceler geçebilir. yarısı böyle bir şeye cesaret edemez. Bir kısmı Vicdanına yediremez. Bir kısmı da açık bir fırsat bulduğunda değerlendirebilir. Kadınlarda öyle bir dönem ya da psikoloji var mı bilmiyorum. bunu da bir film vardı Richard Gere' ın ordan anımsıyorum. Aslında arkadaşına o filmi kocasıyla birlikte izlemesini tavsiye edebilirsin. adını maalesef hatırlamıyorum ama istersen araştırabilirim.

0|0
    0|0
    • ben adamı anıyorum ama fazla dıyalogum yok nısanlımla aynı bolumde calısyolar banada nısanlım anlattı bugun böyle böyle dıye :S kacamak yapan bırı oldugunu felan dedı ıste ama adam akrısına asık bılıyodum sasırdım yanı sevgılısını sevıyomus felan :S

Erkekler Ne Diyor 10

• Bir erkek yattığı kadına seni sevmiyorum diyebilir mi? Herkesi seviyor işte. Bununla ilgili atasözü de vardır 'benim adım kerim hepinizi severim' bu da o kerimlerden biridir.

0|0
    0|0
  • Bu adam kendini kandırıyor.

0|0
    0|0
  • adam arı misali her çiçeğe konmak istiyor şekerim böylelerinin kökünü kurtmak ibreti alem için taksim meydanı yapıldıktan sonra sallandırmak gerek ibeti alem için ne hikmet aynı dert kadınlarda da var...

0|0
    0|0
  • Kadın erkeğin cinsel isteklerini karşılayamıyor artık demek ki. En güçlü ihtimal bu gibi. Aşk da bir yere kadar yani.

0|0
    0|0
  • yattığı kadına seviyorum derken bence beyniyle düşünmüyodur büyük ihtimal :)

0|0
    0|0
    • bencede kadını görünce beyni belaltı çalışıyor olmalı

• evlılık arefesınde olan bırı oalrak korktgumu belırtmek ıstıyorum valla :S

• kork ama bu tamamen iç güdüsel bişeydir erkeklerde ne kadar cok dişiyi tohumlarsam o kadar ırkımı güçlendiririm gibi bişey

• her birini tek tek tanımadan bişey demek yanlış

0|0
    0|0
  • adamın sevgiyle falan işi yok adam malafatı ıslatmanın derdinde :D

0|0
    0|0
  • karşı tarafa olan alışkanlık eşine olan ise bağımlılık bikere evlenmiş boşamak kolay degil ondandır

0|0
    0|0
  • Ablacım sen 40 ı çok geç bir yaş sanıyosun heralde... Madem iş bitmiş adamda neyiyle aldatıyor parmağıylamı...65 yaşındakilerin çocuğu oluyo .. babam 55 yaşında durmak yok yola devam diyor. Senin yaşın küçük cinselliği küçümsüyorsun. Cinsellik aşkında evliliğin de yarısıdır. Şimdi sana sırf 10 tane yatak odası problemi sıralayabilirim. Ve erkekler yatak için de sevebilir. Bir sürü ünlü genelevde çalışanlara aşık olup evlenmiştir.

0|0
    0|0
    • pekı bu esını sevmıyomu adam :S

• evet cunku kadınlar gercekten sahıplenıyor:) peki bu dam hem eşine hem baskasına asık olabılırmı gercekten :S

• Aşık olamaz sevebilir.

• Ablacım problem büyük bir ihtimalle yatak odası problemleridir.

0|0
    0|0
    • yav 40 na gelenın daha ne yatagı allah askına :S azgın tosbamı bu herıf yatak ıcın mı asık olor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...