Ben bu kızı nasıl soğutabilirim antrenmana gelmekten?

Taekwondo yapıyorum. Antrenörümüzün iki grubu var alt kuşak ve üst kuşak grubu diye. Yeni bir kız başladı, beyaz kuşak ama yaşı alt kuşaktakilere göre büyük olduğu için bizim gruba geliyor. 18-19 yaşlarında. Ben de 18 yaşındayım. Antrenörümden hoşlanıyorum, arada o da bana laf atardı ama şimdi bu beyaz kuşak kız başladığından beri benimle eskisi kadar ilgilenmiyor, kıza sardı sanırım. Kız da bunun facede paylaştıklarını beğeniyor saniyesinde. Şimdi asıl soruma geleceğim, ben bu kıza napsam da taekwondodan soğutsam, bir daha antrenmana gelmese? Antrenmanda maç yaparken onu alsam ufak tefek sakatlasam kasıt aranmaz değil mi? Ya da sizce doğru bir seçim olur mu?

Güncellemeler:
...
xxxxxxxxxx

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ağzını burnunu kır köşe başında sıkıştır Allah ne verdiyse dal tabi yüzüne maskede tak bide kızı tenha biyerde sıkıştırmaya bak. mümkünse sesde çıkarma sesinden tanıya bilir. dövdükten sonra küçük birde not bırak.

0|0
    0|0
    • ciddi soru sordum ama ben ya

• Yüzüne maskeyi boşuna takmıyorsun :) valla bak lisede canımı sıkan bir hııyar ağsıı vardı. yazdığım gibi tenha biyerde sıkıştırdım dövdüm. çocuk kimin yaptığını 1 yıl aradı bulamadı. aklının bir köşesinde olsun yinede.

• antrenmanda dövmeyi planlıyorum ama ben, dövüş sporu olduğu için karşılıklı tekme atarken falan yüzüne mi oturtsam tekmeyi diye sordum

En İyi Kız Görüşü

• 11 yasindan 18 yasina kadar profesyonel taekwondo yaptim 2. danım altlardan hatasi olan kisiyi dovme hazir ol pozisyonuna gecirip yumruklama hakkim vardi ama sirf antrenore yavsamak icin alt kusagi sindirmen pek etik degil biz degil hocaya asilmak asik olmak salonda herhangi bir kisiyle bile flört edemezdik kardeslik esasti disiplin vardi neyse salon musabakasinda sakatlayabilirsin fakat sen hangi kusaksin ust kusaksan beyaz kusak birini karsina alip sakatlaman salonda hoş gozukmez taekwondoda disiplin ust ast arasinda saygi ve itaat vardir sana hocam diye hitap etmesi gerekir kusak farkini kullanarak ustune gitsen bezdirirsin olmadi goze al herseyi tolyo neryo pandatolyo giris kiza musabaka yapiyoduk yanlislikla oldu dersin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• her gun neler ogreniyoz bu site sayesinde vy be

0|0
    0|0
  • Vallahaı yanlış bit hareket seni dövüş yapmaktan ne. Eder ellerin ve ayakların silah görevi Görevi görüyor ona göre lisansın varsa yanabilir

0|0
    0|0
    • Salonda olacağı için spor kazasina girer ama bu

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...