Gsnin nedir Fenerden çektiği?

17 yıldır futbol da Gs yenemiyor 13 yıldır baskette yenemiyor neden bu kadar serimiz var hr yerde Gs ye.

1|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bende bilmiyorum ugursuzluk var bjkyi biraktin gs ye mi sardin kanka

0|0
    0|0
    • Ben o degilim her kimse 😁

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• ilk yarıda fişşi çekti fener seri 1-0 dır diyebiliriz beyler :D
    ergin ataman mola alsana :D

0|0
    0|0
  • Ama siz 3 biz 4 yıldız ız sız avrupada başarısız bizim uefa be super kupamız var napıcan hayat işte fenevlimisin allah baska dert vermesın kardesım hadi hayrlı akşamlar :))

0|0
    0|0
  • Bu cocuk ne ictiyse aynısını istiyorum

0|0
    0|0
  • HE deyin geçin bu arkadaşa

0|0
    0|0
    • Sen ondan mı her sorusuna geliyorsun ve cvp verip cvp almamak için engelliyorsun kimse seni takmadığı için mi yazık yoksa kara para aklayan başkanı olduğu takımı mı tutuyorsun Bjklimisin yoksa.

• Adam gibi hesap aç delikanlı gibi karşıma gel konuşalım ama yok böyle troll hesaplar ile korkak korkak karşıma çıkma

• @edrftgyhujcfgyh bak işte senin kapasiten bu kadar Ana bacı katacak kadar aciz rezil bir herifsin benim adamlığımı anancılar sorgulayamaz bık artık böyle saçma sapan yorumlarda bulunmaktan sen bu sitede olduğun sürece biz her zaman ensende olmaya devam edeceğiz rahat ol

Anneler bizim için kutsaldır eli öpülesi varlıklardır senin annene küfür etmem ellerinden öperim

umarım biraz adam olma yolunda sana örnek olurum

• bosversene Besiktas gecirdi GS'nin yerine :)

0|0
    0|0
    • 350 milyon dolarla fiyasko olan ezik takimin ezik taraftari gecmise takilma sen :)

• Fenerbahçeyi bitirmek için rüşvet aldı desem inanır mısın.

• Fenerbahcenin o derece buyuk bir takim oldugunu mu dusnuyorsun? Neden 1. si neden oyle birsey yapsin 2. si Fener'in 2007'ye kadar avrupada surekli 0 cekip gelen bir takim oldugunu benden iyi biliyorsun. Neyi var ki bitircekler?

• Gs yenilmeye mahkûm

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...