Neden benden ayrılsın ki seviyorsa?

Kafam çok karışık bana yardım edin...Sevgilim ayrılmak istediğinii söyledi.Benim onu sevmediğimi düşünüyormuş.Ama doğru değil.Ben onu çok seviyorum.Kendimden bile çok.Ayrıldıktan sonra çok üzgünmüş arkadaşları söyledi.Bende gördüm bana öyle bakıyodu.Ayrılığımız bir saat bile sürmedi.Yanıma gelip ben seni seviyorum dedi.Bende barıştım.Ama sevgisinden emin değilim.Söylüyo,hissetiriyo.Ama içimde bir kuşku var.Neden benden ayrılsın ki seviyosa?Ne olur bana akıl verin...

Kafam çok karışık yardım edin...Cevaplayın şu soruyu...Ne olur...

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bazen insanlar havadan bile nem kapabilir, çok basit ve sıradan hareketlerimiz bile bir an olsun partnerimize garip gelebilir ve bazen insanlar korkar partnerlerinin sevgisini gösterme biçimlerini yanlış anlar, bir an acaba beni sevmiyor mu diye sorar kendisine işte o an herşey garipleşir biraz paranoya bile denilenilir buna Bence bu yüzden ayrılmak istedi, yaşını bilmiyorum ama gençsiniz galiba yani 18'li yaşlarda. Sizin yaşlarınızda böyle dalgalanmalar normaldir. Fazla sıkma canını sevgiline de çaktırma bence. Ufak sıkıntılar aşılmak için değilmidir zaten.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ayrılmak olsun diye ergenlikte sıkça olan şeyler bunlar erkekler ayrılık duygusunu genelde bilmez genelde kızlar ayrılır fakat o bu duygununda nasıl olduğunu tatmak istemiş sonra hoş birşey olmadıgını anlayıp geri gelmiş böyle basit şeylere yorma kafanı relax ol akışına bırak

1|0
    0|0
  • Kafanın bu kadar karışması normal biraz zaman tanı kendine

1|0
    0|0
  • bu soruyu bir yerden hatırlıyo gibiyim... bıktırma kendinden...soğutma adamı!

1|0
    0|0
  • saçmaşamışsınız resmen o sana sen ona sevmiyormu diyosunuz ayrılıp dayanamayıp barışıyorsunuz , büyüyüna azcık büyüyün

0|0
    0|0
    • sen küçükken hiç aşık olmadın mı saçmalamadın mı? bu konuları konuşabiliyosak çoktan büyümüşüzdür zaten...

• biz onunla çok eskiden beri arkadaşız 7 yıl oldu bende neden utanıyo diye merak ediyodum bu yüzdenmiş çok iyi arkadaştık herşeyinibiliyorum oda benim ...18

• yaa zaten bu yaşlarda başlayan ilişkilerin %99 sona eriyor devam etmiyor akılllı davranın bari sen davran o davranamıyorsa

Kızlar Ne Diyor 4

• sen sevgini gösteremiyorsun demekki ilgilenmiyorsun demekki umursamaz davranıyorsundur sevmese bir saat sonra seni seviyorum deyip barışmazdı

1|0
    0|0
    • bundan sonra sevgimi belli edicem ama nasıl edebilirim yardım edermisin...çok seviyorumm ben onu...

• sağol dediklerini yapacağım :)

• rica ederim:))

• aynısı oldu banada benim sevgilimle or**pu bir kız konuşmuş aklını çelmiş o seni değil senin kanka nı seviyo demiş o yüzden o da aynısını bana söylemişti yani anlayacağın kafası bulanmış onun biraz sevgilinin yanında ol derim :)

0|0
    0|0
    • evet arkadaşlarıma bişey duydum mu gördüm mü ne o yüzden ayrıldım demiş..

• en çok yanındakilerden darbe yerssin zaten,en çok onlar üzer seni...dikkat et... :)

• kesinlikle bundan sonra onu anladım zaten

• Canım başta senin sevginden şüphe eden o değil mi belki de sende sorun bir saat bile dayanamayıp gelen o sevgini gösteremiyosun belki de

0|0
    0|0
    • sağolun bundan sonra ilgileneceğim sıkılır diye çok ilgilenmiyordum...

• hasta msn kızm ya cocuga ilgi göster gtmz bir yere

0|0
    0|0
    • giden kimse yok zaten o bana pek ilgi göstermiyor utanıyoo...

Yükleniyor...