Eski sevgili sorunumuz

Arkadaşlar erkek arkadaşım ilişkimizin başlarında bana eski sevgilisini anlatmıştı onu nekadar sevdiğini,onun için neler yaptığını hatta zamanında saç telini bile sakladığını... Anlatmaması lazımdı evet ama neyse bir şekilde ben sordum ya da o anlattı anlatıldı... O kız onun her konuda ilkiydi. Şimdi iyice paronayak oldum o ızı unutamadığını düşünüyorum... Bir şarkı dinlediğinle o şarkıda ilklerle ilgili cümle geçiyorsa o kızı hatırlıyor gibi düşünüyorum...Ama sebepsiz değil o da onun ismini arada ullanınca kavga ediyoruz... Ne olacak böyle?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• çok koyar bu insana..

oturur içinde bir yerde , her ne kadar seninle olsada içinde hep buruk olursun lan.. çok berbat!

baştan hata etmişsiniz siz, ne sen soracaktın ne o anlatacaktı... ne bileyim zor hani derler ya ağzında kuş tutsa olmaz diye , şimdi naparsa yapsın sen bu düşünceyi aklından atamazsın... bu benim fikrim..

biliyorum bunu..

0|0
    0|0
    • Aynen beni anlatmışssın. Bazen ona haksızlık ettiğimi düşünüyorum ama içimde büyütünce daha kötü oluyor ne yapıcam ki ben:(

• Hayrına olsun herşey..

• inş.

Erkekler Ne Diyor 9

• seni severse gerçekten unutur illaki ilkler unutulmaz denir bu bir gerçek ama sadece ilk olarak arada anımsar insan sadece saniyler sürer bu düşünce ya gülümsetir ya da burukluk yaşatır ve okadar yaşadığı andan mutluysa insan asla geçmişi armaazz mutlu değilse anca öyle arar

0|0
    0|0
  • bu tarz şeyleri aranızda paylaşmanız cok büyük bir hata ... ki seninde bunları öğrenmek istemem hata olmus bu soru işaretleri kafandan cıkmıcak ki daha da fazla artıcak ... ben o hatayı bir kere yaptım ve yıllardır lafını yiyorum :... benzer ad taşıyan bir arkadasım olsa bile adı geçtiğinde o kızmı diee laf sokma sanatları esioo

0|0
    0|0
  • Artık böyle şeylere bir son vermesini iste he çok fazla da ilgi gösterip onu unutması sağlamaya çalışma arasını bul ve biraz düzeldikten sonra ilgini gösterirsin

0|0
    0|0
  • seni seviyorsa problem olmaz

0|0
    0|0
  • sizden b bk olmaz canım... saçmalıklara ayıracak vaktiniz çok.

0|0
    0|0
    • ne alakası var

• şu an birliktesiniz.bundan daha önemli ne olabilir ki.? 500 yıl ömrünüz mü var.. boş beleş şeyler yüzünden aşklardan vazgeçilmez.sevgiliden de..

• herkesin bir ilki vardır ama sanşlıysa o ilki unutturan son da vardır sen hakediyorsa o sonu ol

0|0
    0|0
  • Ariza misiniz siz ya gecmiste olanlari niye gecmise gomemiyorsunuz. Size mutluluk yasak..

0|0
    0|0
  • Eski sevgiliden korkmanı tavsiye ederim ki benim eşim benim eski sevgilimdi :d

0|0
    0|0
  • onu hayatta onutumaz evlenseniz bile her zaman bir yerinde olcakdır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ohoo bu tip durumları iyi bilirim, bence sen kalbini yavaş yavaş ondan kurtarmaya bak... Ama atar yapmana gerek yok, sakin ol ve izle. Herşey çorap söküğü gibi çözülür. Kavga gürültüye gerek yok.

0|0
    0|0
  • kafandaki şüpheleri bırak canım öyle giderse sağlıklı bir iliişkin olmaz benimde öyleydi erkek arkdaşımn benden önce ilk 6 yl birlikte olduğu çoook sevdgi kız varmış hep unutmadığını düşünerek kafayı yedim ve sonunda da bitti ayrıldık sende olumsuz düşünme tamam

0|0
    0|0
  • Unutmaya çalışıp onun adını hiç kullanmamaktansa onu sıradanlaştırmaya çalışıyor gibi..Unutacak kadar bile düşünmemek için..

1|0
    0|0
    • Aynen ama o bunu kabul etmiyor ben kafasında kuran biri oluyorum

• Onu sevmesem bu dediğin olabilirdi ben onu sevmesem takmayabilirdim ama ben onu sevdiğim için üzülüyorum

• Ne diyeyim..Sen de haklısın..

• seni yara bandı olarak kullanıyordur belki onu unutmak için seninledir ? seni üzmek istemiyorum canım ama rahat rahat anlatabildiyse bravo eğer unutmuş olsaydı aman aşkım yaa hiç açmayalım geçömişte kaldı artık ikimiz varız falan derdi dimi ya da senin içine kurt düşeceğini tahmin edemedi mi ..sanki, bir açıklama yapardı geçti gitti aman neyini konuşuyoruz diye falan onun hakkında bişiy demezdi dimi

0|0
    0|0
  • bızde cok edıyoruz kavgayı bıktım usandm 3 senedır cıkıyoruz 3 sendırde kavga edıoyrz ama ona coka sıgım o da bana asık cok sevıyoruz o dıyo o kızı neden onemsıyosun sacmalama senın tırnagın bıle olamaz kımse dıyo ama ben kavgaya tam gaz devam. erkk arkadaşn onun konusunu bıle acmayosa ve sna hep yakınsa sorun yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...