Dünyanın en büyük 4' ncü derbisi... Ortada bir kupa ve onu kazanmak isteyen iki kulüp... F. Bahçe-G. Saray maçı ne olur?

Dünyanın en büyük 4' ncü derbisi... Ortada bir kupa ve onu kazanmak isteyen iki kulüp... F. Bahçe-G. Saray maçı ne olur?

Türkiye Kupası Final Karşılaşması (21.15) Fenerbahçe - Galatasaray
Skoru bilene EİG (+) Dünya Derbiyi nasıl görüyor...

#DünyaDerbisi #TürkiyeKupası #Fenerbahçe #Galatasaray

• Fenerbahçe
    30% (3)55% (24)50% (27)Oy Ver
  • Galatasaray
    70% (7)45% (20)50% (27)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Dünya Derbiyi nasıl görüyor...

1|5
1|23

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 22

• 2 takım açısındanda zor maç olacağa benziyor 2 takımında ihtiyacı var Galatasarayın daha çok ihtiyacı var Fenerbahçeninde kadro kalitesi olarak biraz daha üstün bu sezon için hemen hemen şansları eşit görmekle birlikte inş Galatasaray kazanır diyorum.

0|1
    0|0
    • kalbi olan seyretmesin tadında bir maç işin açıkcası, kaybedenin bayağı canının sıkılacağı bir maç...

• Tabiki üzülürüm ama oyle cokda kafaya takmamak lazim futbol bu dostum hayirlisi olsun.

• yani öyle tabii

• #Fenerbahçemiz Vurur Geçer!

0|2
    0|0
    • ağır gelmese... bugun basketbolda, yarın futbolda :D kalbi olan izlemesin bu maçı bence o kıvamda bir maç

• Zamanında Beşiktaş'ta Bursaya Yatmıştı.

• Tarife değişmez... :D geçmiş olsun hocam. @serkan1923

• 0-0 ..
    Ancak dünyanın en büyük 4. derbisi olduğuna inanmıyorum.. Öyle olsa, dünya konuşurdu.. Ama hani?

0|1
    0|0
    • 0-0 olmaz biri kupayı kaldıracak sonuçta hangisi alır peki kupayı :D
      4 soruda geçen bir rakamdır ama gerçektende yerimiz ordadır ya da oralardadır ama daha önemli olan o rekabet düzeylerinde kuluplerimizin olmasıdır.. kendimizi küççültmeye hiç gerek yok.. sorudada paylaştığım videodan ilhamla böyle sordum.. -.- www.ligtv.com.tr/haber/dunya-derbiyi-nasil-goruyor

• Neyse... tebrik etmeni beklerdim...

• fener kazansaydı gelip sana tebrik etmeni beklerdim diye yazmazdım gider soru açardım kutlamamı yapardım, çok mu ihtiyacın var tebrige mesela :D

• biz gsnin yerinde olsak, eğer bugun yenilirse avrupaya gidemeyen biz olsak. gs de bizi yense. yıllarca geyiğini yaparkar. eledik ettik falan. biz ise yenip önümüze bakacaz. normal sıradan bir maç işte

0|1
    0|0
    • doğru diyorsun kulup kültürü farkından kaynaklı bu biraz.. :D

• Güncel Takım Logoları Aşağıdaki Gibidir...
    twitter.com/.../658223024831909888

0|3
    0|0
    • link çalışmıyor sanırım bişey görünmüyor.. tekrar at istersen.. :D

• skoru bilemesem de tarafı bilme qeyfffii

• kimse skor yazmadı zaten doğru dürüstt vasat bir maçtı, son dönemlerde fb gs maçları çok sıradan az pozisyonlu geçiyor

• Beşiktaşlı olarak gönlü Fenerbahçe'nin almasından yana. Fenerbahçe'nin 3-1 alacağını düşünüyorum...

0|2
    0|0
    • zor maç gerçekten iki takım açısındanda, zevkli güzel maç izleyelimde o da yeter işin açıkcası ama tabi gönlüm fenerin kazanmasından da yana tabi o ayrı :D 3-1 2-0 lar benimde içimden geçen skorlar niyeyse...

• Galatasarayı da Fenerbahçe'yi de hiç sevmem ama fener kazansın. Fener kazandığında çok şey kazanmış olmaz beklentileri karşılayamadı bu sene ama Galatasaray kaybettiğinde çok şey kaybetmiş olacak. Bu çok güzel bir şey olur. Skor içimden geçti fenerin rahat kazanacağını düşünüyorum.

• maçı kaybedenin bayagı şeyler kaybedeceği bir maç maçada 3 saat kalmış bu rada :D

• alirsak pareira kalir
    kaybedersek gese cezasını bu sene cekmiş olur
    iki ucu b. k lu degnek
    ama yinede

kim koyarsa koysun canım feda olsun
    cimboma koyandan allah razi olsun

0|1
    0|0
    • yukarıda olayı iyi özetledin ama fener kazanırsa perera kalrsa çok can sıkıcı işin açıkcası, perera sanki gitmeli bence...

• fener affetme. zaferimizi stadda izlemek güzel olacak :D

0|1
    0|0
    • inşallah kazandığımız bir maç olur :D

• iyi oynayan kazansın...

0|1
    0|0
    • güzel temenni bu kuşkusuz ama sende biliyorsun her zaman sahada iyi olan kazanamıyor futbolda ekstra şans vs. faktörlerde devreye giriyor... var mı kafanda öne çıkn bir takım peki :D

• skor tahmını cok zor ... eig onemlı degıl ya

• o da doğru, o zaman iki takım arasında en çok görünen skor diyelim 1-0 ve 2-1, kaybedenin çok şey kaybedeceği bir maç işin açıkcası, biri kaybederse ligi kupasız bitirecek digeri kaybederse avrupaya 2 yıl gideliyecek...

• fenerbahçe türkiye kupası finalinde galatasaray dan hiç kupa alamadıki... tarih tekerrürden ibarettir...

0|1
    0|0
    • kötü bir istatistik işin açıkcası.. istatistikler bozulmak içindire sığınmaya çalışaçağım ben :D

• ya o behsettigin yabancı takımları yenme hikayesi 1900 yıllar ile 1980 yıllar arasında idi, o zamanlar kapalı bir ülkeydik ne yabancı oyuncu gelirdi hep ya yoguoslav, macar oyuncu ve hocalar gelirdi o dönemlerin lafları bunlar işin açıkcası, geyik değilde tarihi bilgi olarak soruyorsan bu böyleydi... iki takım birbirlerine karşı galibiyetlerinde sevinir iki takım içinde bu önemlidir bu yokmuş gibi davranmak samimitsizlik bence eğer öyleydiyse televizyonun başşına sabitlenip izlememesi lazım bu kadar milletin dimi, avrupada her takım rakibini yenmek için oynar, ülke kale fethedilmiyor burda neyse...

• galatasaray bu vizyonla kurulmuş bir külüptür... Maçın G. Saray için özeti: İlk yarı oynadı, 2. yarı yönetti. Sezon nasıl biterse bitsin Türkiye Kupası garanti!

• Penaltilar ve gs alir

0|1
    0|0
    • son ana kadar zorlu ve kıyasıya bir maç bekliyorsun o zaman... iki takım içinde kaybetmek istemeyecekleri bir şey işin açıkcası..

• Galatasaray gerçekleri tarih yazar tarihine galatasaray

0|1
    0|0
    • :D bu seferde aynısı mı gerçekleşir diyorsun -.-

• Demişdim gerçekleri tarih yazar tarihine galatasaray

• son dönemde fb gs maçları ruhsuz az pozsiyonlu geçiyor... dürnkü maçta vasat maçtı tek pozisyonluk...

• Kim kazanır tahmin etmek zor ama penaltılara gider gibi geliyor.

0|1
    0|0
    • iki takım içinde çok şey ifade ediyor bu maçlar.. kazananı tahmin etmek zor gerçekten... penaltılar da kim alır eger giderse ya da 90 ve 120 dakika içinde biterse kaç kaç var mı kafanda bir skor

• İnan bir skor yok ama bir Fenerbahçeli olarak 2-1 kazanırız diyeyim.

• çok enterasan bir maç ama, iki takım içinde gs kaybederse flryada büyük protestolar olur dursun özbegin koltugu ciddi anlamda sarsılır bence, fener kaybederse sezonu kupasız bitirir ki kendisinden daha kötü sezon geçiren bir galatasaray gerçeği varken...

• Cimbom sker

0|1
    0|0
    • öyle yazmayaydın keşke -.- skor?

• Hayirlisi olsun Başkan yarın aksam buradayız bakalım 🤒

• aynen :D

• Pizzasına iddaya girdik. Fenerbahçeme güveniyorum 😎😎😎

0|1
    0|0
    • kaptın pizzayı, neyli isteyeceksin pizzayı :D

• Amina koyayim yani.

• vasat bir maçtıı salla tabi pizzayııı kim takar pizzayıı

• 1 - 0 GS

0|1
    0|0
    • iki takım arasında en çok görünen skor... kazanmaması hali kulup içi çatırdamalara gider bence..

• ilk 3 derbiyi bliyor musun kardeşim?

0|1
    0|0
    • rahatsız olmaya gerek yok, ligimizin iki büyük kulubu bugun dünya klasmannda ismi sayılıyorsa bundan gurur duyman gerekir işin açıkcası... 4 soruda geçen bir rakamdır ama gerçektende yerimiz ordadır ya da oralardadır ama daha önemli olan o rekabet düzeylerinde kuluplerimizin olmasıdır.. bundan rahatsız olup kendimizi küççültmeye hiç gerek yok.. sorudada paylaştığım videodan ilhamla böyle sordum.. -.- www.ligtv.com.tr/haber/dunya-derbiyi-nasil-goruyor :D

• Dünyada derbi olarak ikinci sıradayız ilk sırada boca juniros-river plate geliyor ardından hemen biz geliyoruz tabi bunda taraftarların ateşli olmasının etkiside yüksek

• insanlar çoğunlkla yayın sayısı, dış ülkelere pazarlama gibi kiretrelere göre degerlendirip bizim derbimizi derbiden yani büyük derbilerden saymamak istiyorlar ama diger derbilerin oldugu ülkerel spor endüstürüsüni tamamlamış ülkeler, biz ise bunu daha tamamlayamamış bir ülkeyiz ama buna rağmen isimlerimizi buralara sokabiliyoruz tarafktar açısından diger derbilerin hiç aşağısı değiliz buna katılıyorum...

• Bir kez daha Kupa Beyi Galatasaray, kupa kızı Fenerbahçe!

0|0
    0|0
  • Galatasaray 😘

0|0
    0|0
    • kesin diyorsun :D zor maç ama...

• Şu dünyanın bilmem kaçıncı derbisi muhabbeti bilmem kaç yıl önce çıkarıldı ve hala aynı, hiç değişmeden devam ediyor. Düşün ki o derbiler arasında el clasico sıralamada bile yok.

0|0
    0|0
    • rahatsız olma bunlardan hiç gizli, ligimizin iki büyük kulubu bugun dünya klasmannda ismi sayılıyorsa bundan gurur duyman gerekir işin açıkcası... 4 soruda geçen bir rakamdır ama gerçektende yerimiz ordadır ya da oralardadır ama daha önemli olan o rekabet düzeylerinde kuluplerimizin olmasıdır.. bundan rahatsız olup kendimizi küççültmeye hiç gerek yok.. :D sorudada paylaştığım videodan ilhamla böyle sordum.. -.- www.ligtv.com.tr/haber/dunya-derbiyi-nasil-goruyor

• 1:Real- Barça
    2-Liverpool- M. United
    3:Milan-İnter
    4:Roma-Juventus
    5:Bayern-Dortmund
    6:Real-A. madrid
    7:Arsenal-Chalsea
    8:Fenerbahçe-Galatasaray
    9:Dortmund-Shalke
    10: Arsenal-M. united
    Avrupanın en büyük 10 derbi sıralaması. dünya klasmanı yok.

Ve Fenerbahçe alır gibi.

0|2
    0|0
    • sende gururlan gizli bu gurur seninde aynı zamanda :D türkiyenin iki büyük külübü, sporumuzun iki lokomotif ekibi dünya spor otoriteleri tarafından en büyük derbiler arasında gösteriliyor ; )
      sorudaki en alttaki linktepaylaştım ama belki dikkat etmedin bir de açıktan linki paylaşıyım izle istersen www.ligtv.com.tr/haber/dunya-derbiyi-nasil-goruyor

• derbi aynı şehrin takımları arasında yapılır. büyük takımlar olması maçı derbi yapmaz...

• Bu yazdıklarının çoğu derbi değil ki...

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...