Bayern Münih rakiplerini eze eze CL kupasını alır mı ?

Bayern Münih rakiplerini dağıtarak şampiyonlar ligi kupasını alır mı ?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• finale çıkması muhtemel ama kupa kesin değil

1|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Finale çıkar kupa bilmiyorum.ama almasını isterim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• eze ezeyi bilmem ama bayern munchen favorim daha juventus ile eşleşmeden bundan 1 ay önce de öyleydi şu soruya yaptığım güncellemeden anlayabilirsiniz link

0|0
    0|0
  • Çok güzel bir hava yakaladılar zaten takımları yeni değil 3 senedir beraber oynuyorlar yani yeni olan bir şey değil ilk iki sene yarı final oynadılar geçen sene final bu sene barca ile karşılaştılar barcelona eskisi gibi değil ama bayern öyle eze eze turu geceçeğine inanmıyorum, kupayı alma vakitleri geldiğine inanıyorum, Alman futboluna parelel olarak çıkıştalar zaten dormuntadan anlaşılıyor yani bir bütün parçası olacak düşün geçmiş 5 senenin emeği bir den bire olmadı

0|0
    0|0

• Bayern Münih bence favori. Tabi UEFA ve hakemleri eğer kupayı Reale vermezse. Çünkü Galatasaray maçlarında gördük nasıl taraf tuttuklarını . Ama bence Bayern Barcelona yı rahat geçer.

0|1
    0|0
  • ben bayernin almasını istiyorum bu sezon gelene geçene 5-6 sallıyorlar

0|2
    0|1
  • Dortmundum Oleeeeeeeee

0|0
    0|0
  • Bayern şu an avrupa'nın en formda takımı bu sene Almanya ligini açık ara domine etti kadrosu oyuncuları çok kaliteli takım olgusuda harika oturmuş kim oynarsa oynasın takım her zaman iyi oynuyor Bayern önümüzdeki sene için Guardiola ile anlaştı ama şu anki hocaları kalsaydı iyi olurdu bence Bayern şu formla Şampiyonlar Ligini alır Barcelonaya karşı akılcı bir oyunla işi rahatça götürürler geçtiğimiz senelerdeki Barca neyse bu seneki Bayern de o çok formdalar gerçekten.

0|0
    0|0
  • naptın ya he bayern eze ze alır cardifde her maçı kazanır :D yapma ya karşıdaki barca.

0|0
    0|0
  • Alıcak bence göze hoş gelen güzel bir futbol oynuyorlar hep finalde elendiler ama bu sefer başarıcaklar bence bende istiyorum zaten sürekli finalde elendiler hakları var

0|0
    0|0
  • valla adamlar resmen başka bişi yapıyolar rakiplerine bence açık ara favori

0|1
    0|0
  • bayern münihten korkulur valla. şansı yüksek bence

0|1
    0|1
  • Zor. Bunun Dortmund'u var, Madrid'i var, Barcelona'sı var. Zor ama imkansız değil tabi.

0|0
    0|2
Yükleniyor...