Aramakla aramamak arasında gidip geliyorum

Dün sevgilimle telefonla konuştum babası hemoroid ameliyatı gecirmiş bende niye sinirli oldugu belli oluyor dedim :) telefonu yüzüme kapattı sonra mesaj attı sınırını aştın bir süre görüşmek istemiyorum konuştukça kendineden sogutuyorsun ddi bugün bir kaç tane mesaj attım daha benı aramadı onu aramayı düşünüyorum ama hala sinirliyse kavga etmek istemiyorum lütfen yardım edin aramalımıyım onu

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• insanın babasıyla dalga geçilir mi ? :@ valla aramasan iyi edersin. siniri yatışır(sa)

o arar zannımca

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• arama. aramayı da düşünme bile. barışsanız bile unutmayacak o dediğini ve hep aklına gelecek. eskisi gibi bakacağını sanmıyorum sana.

0|0
    0|0
    • yok öyle bişey olmaz çok badireler atlattık biz bunu da atlatırız inşallah :D

• ben kendi adıma sanmıyorum fakat senin yerinde olsam bende senin gibi düşünürdüm. yine de burada yazılan şeyleri sadece fikir olarak görmeni tavsiye ederim çünkü ikinizin ilişkisi size mahremdir. sen bizlerden çok daha iyi ve doğru karar verebilirsin bu konu hakkında ikinizin adına. 2 taraftan birisi kırgın olsa bile istedikten sonra her türlü barışılır. ama bir daha böyle bir şey asla yapmamanı öneririm. unutmaz çünkü kadın kısmı.

• peki sağol

• ara gitsin

0|0
    0|0
  • benim de buna benzer birsey basima geldi ve yazmasan daha iyi yaparsin.ben bu tur durumlarda gönlümün alinmasini isterim ve küs kalmak istemem ama herkes ayni olmayabiliyor ve yazarsan daha da uzaklastirmis olursun kendinden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• eğer gerçekten bir gelecek düşünüyorsan ve seviyorsan özür dileyip alttan al..ve konuş..zira böyle bir durumda mesaj okunmayabilir..mümkünse yüzyüze konuş...kalbinden iyi niyet ve sevgini eksik etme.

0|0
    0|0
  • arama. kıza ve babasına birer hediye almalısın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...