Bjk de bu kadar para nereden geliyor?

Bakıyorum da kalede Ospina defansta Ager forvet Torres Gökhan Gönül'e Fenerbahçe'den daha fazla para veriyor fazla değil geçen yıl feda diyordu 1 yılda bu kadar nasıl değişti Bjk. Şampiyonluk bu kadar etkilimi ya. ya da daha farklı şeyler mi var.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Rizanin aldığı 1 milyonluk locayla mı alınıyor bunlar :) Beşiktaş in gelirlerine iyi bak öğren

Futbolcu satışı 90 milyon lira
    Yayın geliri 85 milyon lira
    Sampiyonlar ligi 67 milyon lira
    Bilet hasılatı 50 milyon lira
    Sponsorluk geliri 40 milyon lira
    Lisanslı ürün satışı 20 milyon lira
    İsim hakkı geliri 4 milyon lira
    Türkiye kupası 3 milyon lira

0|1
    0|0
    • Gokhana verilen ücret fbden çok değil açıklandı bu. Bilip bilmeden soru açmayın

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Ager ucuza gelir zaten danimarkada oynuyor hani..
    ospina kiralar büyük ihtimal..
    torres kiralık olarak gelir Gomeze kaç para ödediler
    iyice hesap yaparlar:)
    eh birde şampiyonlar ligine direkt katılma parası varfilan biraz gelirleri arttı

0|0
    0|0
  • Feda sezonu bitti. Stadımıza kavuştuk. Mantıklı hareket ediyor fiko başkan.

1|0
    0|0
    • Reza Zarraf olayını biliyorsun dimi.

• @Korkaklarvarburada HAHA HAHA HAHA HAHA Yazık beeeee ağlamaaa fener ağlamaaaa

• Cok guzel açiklamissin herseyi.. agzina saglik👏👏👏

• İllaki maddi durumlari eskiye gore cok cok iyi ama oyle cokda acilacaklarini sanmiyorum.

0|0
    0|0

• Ben ondan bahsetmiyorum sen baya geriden geliyorsun belli. Reza Zafrraf Bjk üzerinden Fikret Orman sayesinde kara ğpara hakladığını ve Bjk komisyon aldığını bilmiyormusun.

• Geriden geldigim yok diger konular uzerine yorum yapmak istemedim aydinlattigin icin saol. Dogruluk payi nedir bilmiyorum ama.

• Sponsor. Vodafone, Beko, Kalde

0|0
    0|0

• Ben ondan bahsetmiyorum sen baya geriden geliyorsun belli. Reza Zafrraf Bjk üzerinden Fikret Orman sayesinde kara ğpara hakladığını ve Bjk komisyon aldığını bilmiyormusun hiç mi takımını takip etmiuyorsun.

• Beşiktaşlı değilim 😄

Yükleniyor...