Acaba benim gibi birisini bulabilir miyim ?

28 yaşındayım öyle görünüyor ki 30 dan önce evlenemicem malesef. Bu güne kadar ikili ilişkilerimde her zaman bir seviyede kaldım. Vicdanımı hiç aşamadım. Her zaman eşim olacak kişiyi, yarın bir kızım olursa onun başına da gelebilme ihtimalini düşünerek gündelik ilişkilerden uzak durdum. Ailemin bu konuda verdiği bakış açısı en önemli olanı, Bu aralar moda bizim arkadaşlar evleniyor tabi insan haliyle bir kişiyi çok sevmek ve hayatının merkezine koymak istiyor. istiyor da İyilier kapış kapış giderken yarın bizim şansımız nasıl olur diye düşünemiyor insan. acaba 25-30 una gelip hayatının ilk ve tek erkeğini bekleyen bir bayan bulabilir miyim ? zor değil mi ? bize de seçilmişler kalır heralde :)

• Bulursun
    50% (3)0% (0)50% (3)Oy Ver
  • Bulamazsın
    17% (1)0% (0)17% (1)Oy Ver
  • Gel beni al Allahını sevdiğim gel beni Al, gel laaan!
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • O yaşa kadar imkanı yok hayatına birileri girmiştir.
    17% (1)0% (0)17% (1)Oy Ver
  • Olsada,en azından problemlidir, bir sıkıntısı kasıntısı vardır
    16% (1)0% (0)16% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• ya bir kaybol arkdasım oyle bır dunya yok bahsettıgın yer ütopya

0|0
    0|2
    • uslubun güzelmiş güle güle kullan

• bahsettiğin yer ütopya:..ütopya amerika kıtasın bir ülke sanırım:))

• Tek kelimeyle, Tbklr.

Kılzarı evladınız yerine koyup empati kurmanız , sizin vicdanlı olduğunuzun göstergesi...

Umarım çok mutlu olursunuz hak ettiğinize inanıyorum... Sevgi ile Kalın.

0|0
    0|0
  • Nasip kısmet işi sen iyi düşünceni korumuşsun Rabbim karşına senin gibi birini çıkaracaktır inan yeter ki ;) Ayrıca o yaşa kadar beklediyse ya sıkıntılı ya çirkindir diyenlere itibar etme emin ol çok güzel ve iyi olup da bekleyenler var sen içini ferah tut ;) 30 lu yaşlara kadar bekleyen kızlar varsa da emin ol hep mükemmeli aradıkları içindir diğer sebeplerden değil.Eeee tabii bunun içinde istisnalar da vardır muhakkak ki.

0|0
    0|0
  • Bulursun neden olmasın.

0|0
    0|0
  • Hayal görüyorsun gibi geldi :P

0|0
    0|0
  • ne yalan söyleyeyim o yaşa gelip de bekar olarak tanıdıklarım hep sıkıntılıydı ya psikolojik ya da fiziksel

0|0
    0|0
    • evet bende şahit oluyorum.

• tamam ben gidiyorum :D

• iyi geceler.

Erkekler Ne Diyor 1

• hacı bulursan da güzel olmaz onu belirteyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...