Seneye Beşiktaş Şampiyonlar Liginde Ne Yapar?

Lizbon karşısında madara olan Bjk seneye Şampiyonlar Ligi'nde sizce Avrupada başarısızligin kitabini yazmis Bjk Şampiyonlar liginde yeni 8 lere imza atarmı?
Soruya gizli arkadaşlar gelebilir ama gizli olmayıp görüşe yorumu engelleyen arkadaşlar gelmesin

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Fb gibi 0 puanla , gs gibi de 1 puanla kapatmaz

Gruplarda en az puanı alan takımlar madaraliktan bahsetmemeli. Fb senelerdir oraya çıkamıyor , gs de son bilmem kaç maçında sadece galibiyet almış
    Vodafone arenanın verdiği itici kuvvet ve oturmuş kadrosuyla savunmaya yapılacak takviyelerle basari gelir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Pek birsey beklemiyorum yani gruptan cikmak bile buyuk basaridir bjk icin ucuncu olmakta basari sayilabilir ama bir ceyrek final vs yani su asamada zor. Senol Günes CL yi kaldirabilirmi buda merak konusu.

0|0
    0|0
  • takviye şart bu takıma ve şenol güneş şampiyonlar ligi kaldırabilecek bir teknik adam mı tam bilmiyorum, görüceğiz onuda, uzun süredir şampiyonlar liginde oynamadılar, yapacakları gruptaki çıkacak rakiplerinide bağlı biraz, çok üst turları beklemiyorum bjk den işin açıkcası...

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'ın avrupa da başarısız oldugu dönemler oldu ama oldukça başarılı oldugu dönemler de vardı bu sene de başarılı olacağını düşündüğüm dönemlerden biridir

0|2
    0|0
  • Bu şişirme kadrolarına takviye yapmazlarsa seneye büyük hüsran olur. Bir Galatasaray ın yaptıklarını beklemesinler. Ellerinde bir Sneijder yok bir Muslera yok bir Drogba yok bir Melo yok biz CLde başarılı olurken kemik kadromuzun çoğu Şampiyonlar ligi kalitesinde oyunculardı. Bjkde belki bir Gomez o platformu kaldırabilir diğer oyuncular oranın oyuncuları değil.

0|0
    0|0
  • Grupları çıkamaz

0|0
    0|0
  • Kıskanmayın adamlar iyi başarılı olur

0|0
    0|0
  • Aaahhh aahhh şampiyonluğu kaçırdığı için kuyruk acısıyla kıvranan bir febeli daha. :) Şampiyonlar liginden SIFIR çekip dönmeyiz en azından. :)
    Not: Görüşüme yorum yapıp beni engelleyebilirsin. Bu şekilde egonu tatmin etmiş olursun ;)

0|2
    0|0
Yükleniyor...