Bu hafta derbiye doyacağız, sizin tahminleriniz nelerdir?

Bildiğiniz üzere Galatasaray ve Fenerbahçe hem Basketbol, hemde Futbolda karşı karşıya geliyor.
Bugün ilk maç Basketbolda. Saat 20:00'da başlayacak maçta Fenerbahçe Galatasaray'ı konuk edecek. 5 maç üzerinden oynanacak seride 3 yapan kazanacak ve finale çıkacak. Maç Lig TV 3'den canlı olarak yayınlanacak. İki takımın aralarında oynadıkları maçlarda en son 2013 Ekim ayında bir konuk takım deplasmanda maçı kazanabilmişti, ondan sonra ki her eşleşmede ev sahibi kim ise o takım maçı kazanmayı bildi.

Futbolda ise Türkiye Kupası finalinde eşleşen iki rakip yarın saat 21:15'de tarafsız sahada karşı karşıya gelecek ve maç ATV'den canlı olarak yayınlanacak.

İki eşleşmede de Fenerbahçe favori olarak gözükse de derbilerde ne olacağını kestirmek gerçekten güç.

Sizin tahminleriniz nelerdir?

• Futbolda GS, Basketbolda FB
    12% (3)21% (7)17% (10)Oy Ver
  • Futbolda GS, Basketbolda GS
    36% (9)35% (12)36% (21)Oy Ver
  • Futbolda FB, Basketbolda GS
    12% (3)0% (0)5% (3)Oy Ver
  • Futbolda FB, Basketbolda FB
    40% (10)44% (15)42% (25)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncel.
Güncel!

0|1
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Realist olursak Fenerbahçe favori de hacı Bence Galatasaray basar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben kesinlikle Galatasarayin kazanacağını düşünüyorum basketboldada aynı şekilde. özellikle kupa maçinda Avrupa'ya girebilmek acisindan her futbolcu yüreğini ortaya koyacaktır heleki derbiyse bu kupa maçların da kimin iyi olduğunu biliyoruz zaten.

0|1
    0|0
  • D olsun..

0|1
    0|0
    • Olmasa iyi olur, en azından benim için :)

• Gs ve Bjk sevmeyen birine göre seçenekler Fb yi gösterdi.. yiyin birbirinizi :))

• Yeme falan olmaz da bizde özellikle basketbolda iyi oynayan kazansın :D Ben futboldan bizim takımlar yüzünden soğudum biraz maalesef :]

• Oylamalarda bariz belli. 😎💛💙

0|1
    0|0
  • Bence bjk alır 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Fb💛💙

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Basketbolda herkes kendi evindeki maçları kazanır saha avantajıyla fb 3,2 geçer
    Futbolda umduğunu bulamayan iki başarısız takim herşey olabilir ama 51 e 49 fb avantajlı

0|2
    0|0
  • Dedigin gibi derbiler guzel oluyo baskette tabi ev sahibi avantajli ama futbolda bekleyip gorelim.

0|1
    0|0
  • Basketbolda fb alır. Futbolda şanslar eşit gibi.

0|1
    0|0
  • fener 2 de 2 yapar soru güzel olmuş tebrikler ayrıca :D

0|1
    0|0
    • Umarım yapamaz :P Teşekkürler :D

• olur olur bal gibi olur :D basketbol maçında saha avantajıda fenerde, saha dışı faktörleri bir kenara bırakırsak oyun mantalite ve oyuncu ağırlığı açısından fenerbahçe 1 adım önde bence, futbolda ise iki takım içinde çok şey ifade eden maçlar bunlar, yarım adım önde gibi geliyor fenerbahçe... hayırlısı tabiii

• 0|0
    0|0
  • baskette şansları yok.. futbolda ise biraz olsun şansı var bu cinyakların... pereira ne kadar yardım ederse artık..

0|0
    0|0
  • fener

0|0
    0|0
  • Beyler şampiyon Beşiktaş Dağılın

0|0
    0|0
Yükleniyor...