Fener Gs maçı ne olur sizce?

Yarın çok öenmli bir maç var. Gs için alamazsa ceza enaz 2 yıl olucak Fenerbahçe alamazsa sezon kupasız bitecek. Peki sizce bu maçı kim alır. İddia Fenerbahçe favori diyor.

• Fenerbahçe.
    38% (5)41% (7)40% (12)Oy Ver
  • Gs.
    62% (8)59% (10)60% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İddianın kimi favori gösterdiği önemli değil, Galatasaray birkaç hafta önceki Galatasaray değil artık daha iyi ve daha hızlı oynuyoruz, Podolski-Sinan ikilisinin uyumu ve Sneijderinde vites artırdığını sayarsak Galatasaray her zamanki gibi kupayı alır.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• inşallah fenerbahçe alacak... ilahi adelet bunu gerektirr ama greceğiz tabi... 3-1 gibi veya 2-0 gibi bir skor bekliyorumm

0|0
    0|0
    • Aynen ilk gol erken gelirse farka gider maç gibime geliyor.

• Sorana diyorum zaten diyorum ya yarin ki maçi bekle çok büyük konuşuyosun asıl sen dikkat et

• @busradrsn fenerbahçelilik iddia ortaya koymayı gerektirir, fenerbahçelilik karakteri budur, bu büyük ve erken konuşma değildir... :D soruyu sorana dediysen bilmem skor tahmininde bulunan bendim ben bana dedin sandım bir an :D

• Ne kadar form durumunda Gs onde olsa da Fenerbahce daha guclu bir kadroya sahip be haliyle favori.

0|0
    0|0
  • Buraya yaziyorum mac sonu beni bulun macin yildizi ya muslera ya da robin van persie adam idmanlarda cok hirsli buyuk bir patlama yapabilir gsye

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...