Reza Zarraf ve Fikret Orman adı geçmesi?

Reza Zarraf Fikret Orman arasında kara para aklama olduğu söyleniyor. Peki gözlerinden Bjkli olduğunu filan anlayan insan sizce kara para aklama olmuşmudur ve hemen neden locası satıldı.Reza Zarraf ve Fikret Orman adı geçmesi ?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kara para aklama muhabbeti olsa beşikta oyuncularını deli paralar ile satardı da öyle aklanabilirdi. Ancak sattığımız iki oyuncu var o da ederinde gitti zaten. Bir de Reza denen kişi loca aldı 1 Milyon TL'ye ki bu da normal fiyatı. Çünkü sezonluk 300 Bin dolar locaların ve 3 senelik olarak veriliyor. Yani 900 Bin dolar eder. Yani kara para aklama olsa 1 Milyon TL ile aklanmaz. Akıl var mantık var. Ayrıca bu haberi ilk kim çıkardı yani asıl kaynağını merak ettim.

0|0
    0|0
    • Reza Zarraf'ı yakalayan savcı çıkardı belgede yakında paylaşılcakmış. Hiç mi haber sitesi okumuyorsun.

• Sen okumuyorsun dimi. Hatta Fikret Orman açıklama yaptı onu da bilmezsin senşimdi. Bunu bizim savcılar değil. Twitterdan paylaştı adam. İngilizcende yok oda ne dersin şimdi.

• Sen kendin diyorsun paylaşılmamış belgeler diye, ben demiyorum. Ayrıca Bhrara böyle şeyleri paylaşacak kadar salak bir insan değil ve Twitter'da takip ediyorum kendisini. Bari yalan söylemeyin, Al bu da Twitter adresi: https://twitter.com/preetbharara Hayır, yalan söyledin ne eline geçti ki? Kendini küçük düşürmekten başka?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Şampiyon Beşiktaş a çamur atma çalışmaları volume 3,5
    Onun aldığı localarla mi para aklanacak , bu kadar basit düsünmeyin. Bu ülkede milyon liralık vergi borcu sılinen kulüpler var

0|0
    0|0
    • İyi kara para haklamışsınız ama. Reza Zarraf sayesinde. Fenerbahçe şike yaptı ama belgelerle çıkmasına rağmen bharara açıklamasına göre Bjk kara para aklamadı dimi.

• @Denizgencc uyduruk gazete haberlerine inanacak kadar bilgin az demekki , ispatsiz şeye çamur atma denir

• Yanlız ben burada bizim medyadan değilde savcı Bharara nın biliyorsun o kim dimi. Onhun sözlerine inandım. Keşke takımını biraz takip etseydin de bilgin olsaydı ve korkak olmasaydın da engellemeseydin burda seninle kim tartışsa atılıhyor bunu öğrendik hangi modun altına yattında kendini bukadar güvence alrına aldın.

• hırsız, hırsızı gözünden tanır.

0|1
    0|0
  • bu fiko da bir garip adam tayyibe yakın olanlardan bu ts başkanıda öyle tayyibin yakındaşıdır...

0|1
    0|0
    • İyi para aklamış diyorlar.

• bir ara bjk de rıza zerrab gelmişti samimim taraftarlar istemedi bu adamı ama sesleri çok çıkmadı lada bilerek çıkmasını engellediler o kadarını bilmiyorum, adam geldi tvlere görüntüsünü verip şovunu yaptı gitti, bu adam karanlık adam zaten amerikda ki savcılar bunun ifadaseni alır...

• Bir daha gelmeyecem diyordun yemin ettin sen nasıl bir zennesin

0|1
    0|0
Yükleniyor...