Sinan Gümüş Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Sağ kanattaki hareketliliği ve surekli ceza sahasına girip gol atması bana biraz Robbeni anımsatıyor. Derbide Podolski-Sinan-Sneijder üçlüsü bence Fenerin baya canını yakar

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Robben yorumun biraz komik olmus, Robben teknigiyle Sinan'i kiyaslamak gulunc. Robben'deki bilekler ozellikle gencliginde falan adamin aklini aliyordu. Sinan'i cok begeniyorum, bu yasina ragmen cok etkili oynuyor ve direkt skora etki ediyor. Uzerine koyarak giderse tipik Turk futbolcularindan cok farkli karaktere sahip bir oyuncu olabilir. Golcu kanat oyunculari her zaman dikkat cekici olmustur. O yonuyle hem yarinki finalde hem de uzun vadede umut verebilir ama bilekler sonradan gelisen bir sey degildir, bir Robben teknigine sahip olamayacak. Umarim cok kisa zamanda Avrupa'ya gitmr hatasi yapip muzmin yedek olmaz. Kendini gerektigi kadar ispatladiktan sonra gitmesi gerekir, yoksa sonu Salih Ucan gibi olur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hele kayseri maçinda podolski-sinan uyumu harikaydı yarinki akşamda herşeyi göreceğiz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Robbeni anımsatıyordu gördükten sonra geri kalani okumadim :) buna sen bile inanmıyor olacaksın ki gizlemişsin kendini

0|0
    0|0
  • Robben'i anımsatmak?

0|1
    0|0
  • Robben?
    Yasinide bir ara C. Ronaldoyla kıyaslamaya başlamıştınız..
    Yetenekli olduğu doğruda fazla yükselmeyin, sert çakılıyorsunuz sonra..

0|1
    0|0
  • Bir Fenerbahceli olarak iyi oyuncu ama bizim ülkemizde alt yapıdan çıkıp sonra devamlı oynayan genç oyuncu yok. Hemen bitirirler çocuğu...

0|0
    0|0
    • Arda Turan çıktı sadece ama Sinan bence Avrupaya falan gitse kesin dünya yıldızı olur Lucescu gelseydi Sinan için çok iyi olurdu

• Fena değil de daha çok yol alması lazım

0|0
    0|0
  • Çok hızlı enerjik ve zeki bir oyuncu 2 yıl sonra çok daha iyi seviyeye gelecektir

0|0
    0|0
  • Robbenmi ulan bu cimbomlularin hayal gücü :) derbi 6-0

0|1
    0|0
Yükleniyor...