Hiç kadın kavgasına şahit oldunuz mu?

Öyle liseli kızların abidik gubidik meselelerden dolayı yaptıkları kavgalardan bahsetmiyorum,yaşını başını almış kadınların saç saça baş başa bol hakaretli ve küfürlü kavgalarından bahsediyorum.Bugün abimle eve dönerken bizim evin yakınlarındaki kozmetik ürünleri satan dükkanın sahibi kadın ve müşterisi ilk önce birbirine hakaret edip sonra birbirlerine girmişlerdi.Tam da bizim oradan geçtiğimiz zamana denk geldi ve haliyle ayırmak zorunda kaldık :) .Siz hiç şahit oldunuz mu kadın kavgasına?Adamlarda neyse de kadınlara pek yakışmıyor...

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• ben oldum kadınların kavga etmesi hele genç kızların şu liselilerin kavga etmeleri çok itici geliyor bana araya girip tokatlayasım geliyor.

0|1
    0|0
    • Liseli kızlar aşmışlar zaten ister bakma meselesi olsun ister erkek meselesi olsun erkeklerden beter hale geldiler :)

• Üniversite de kız yurtlarında ne kavgalar olur du? Birbirini kıskananlar kız kızın saçının rengini kıskanıyor var mı böyle bir şey ya? erkek için kavga edenler mi dersin hep boktan sebeplerden kavga çıkartıyorlar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• ooo bıçaklı oda çok sevkliydi adrenalin doruktaydı bir kuma vardı bide gerçek kadın bunlar bir girdiler birbirlerine kuma olanı öldürdü kadın cezaevine girdi adamda tek kaldı şanslı herif şimdi kafayı dinliyor :D

0|0
    0|0
  • kedi kavgası. :) liseli çocuklarınkini gördüm de büyüklerinkine şahit olmadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...