Bir Fenerbahçeli olarak gelecek sezon şampiyonluk yarışı FB ve GS arasında geçer diye düşünüyorum. Sizce?

Sezon sonu sıralama şöyle olur bence:

1) Fenebahçe
2) Galatasaray
3) Konyaspor
4) Beşiktaş
5) Başakşehir

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

• Bence Beşiktaş Fenerbahçe arasında geçer malum yıldız muhabbeti

0|0
    0|0
    • Bence Beşiktaş 4. ya da 5. olur.

• Senin düşüncen tabi saygi duyuyorum😊

• Sağol :)

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı arkadaşlar bizde stad falan var demişte sizde 40 bin kişilik stad varsa bizde 52 kişilik stad var☺
    Beşiktaş çok iyi bir takım değil Uefada lokum gibi gruptan çıkama, Türkiye kupasına erkenden veda et ondan sonra biz böyleyiz şöyleyiz de. İyi takım 2012-2014 arasındaki Galatasaray gibi olur. Hem Avrupa hem Lig açısından.
    Bizim kötü bir kadromuz yok bugün Türkiyede kimsenin elinde olmadığı Wesley Sneijder ve Muslera gibi üst klasman oyunculara sahibiz bunun yanında Podolski , Sinan uyumu mükemmel Türkiyeye damgasını vurmuş bir Selçuk İnan gerçeği var Linnes, Carolede sistem oyuncuları sadece 3-4 nokta transferle eski günleri yakalarız

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• Geçen sene de şerefli üçüncülük diye laga luga yapanlar vardı , kupayı görünce seslerini kestiler.
    Seneye de seslerini kısacağız , bu stat ve takımla kim önüne geçecek? 70 milyonluk yatırımla altta kalan fb mi yoksa , parasızlıktan 6 . bitiren gs mi

Sen en son ne zaman mac izledin

1|1
    0|0
    • Bir hafta önce izledim en son. Bence 4-5. bitirisiniz gelecek sezon. Ama 2017-2018 sezonunda takarsınız üçüncü yıldızı.

• 1) 71 puanla Fenebahçe
      2) 67 puanla Galatasaray
      3) 64 puanla Konyaspor
      4) 63 puanla Beşiktaş
      5) 60 puanla Başakşehir

• @Korkaklarvarburada kim tartışmış ta atılmış? Erkek gibi söyle ispatla , yemin ederim bir daha gelmeyeceğim deyip geri geliyorsun

• beşiktaşta istikrar yok gene şüampiyonlugun büyük adayı fener ve gs dir ardından bjk gelir üstleri zorlayanlar ise konya, başakşehir, osmanlı ve bu takımlara eklenecek süpriz çıkış yapan bir takım olur her sene öyle oluyor, ts gene şampiyonluga aday olamaz her sene oldugu gibi :D

0|2
    0|0
  • Olabilir olmayacak birsey degil muhtemelde olması ama uc tskim arasindada gecrbilir GS bu sezonki gibi olmaz avrupada yok sadece lig var yarisa dahil olur fb ve bjkde olur gibi ama yani uc takim.

0|1
    0|0
  • hayaller alamindesin kanka😂

1|1
    0|0
    • Büyük olasılıkla buna benzer bir tablo çıkacak sezon sonu.

• Seneye beşiktaş yine kafaya oynar Kadrosunu güçlendirirse.

0|2
    0|0
  • Bence 3 büyükler arasında kiyasiya bir mucadele olur biz4. yildiz icin savasacaz besiktaslilar 3. Yildiz icin gs in iyi transferler yapmamasi halinde gene bu seneki gibi vasat olacağını düşünüyorum

1|0
    0|0
    • Ama bu yıl kadroyu iyice oturturlar. Son maçlarda iyi oynamaya başladı Galatasaray.

• Teker teker oyuncuların kariyerli olup olmadığına bakmamak gerek. Leicester City nasıl şampiyon oldu mesela. Ya da Bursaspor.

• Ben de onu diyorum iste bizim bu seneki kadro aslinda muhtesemdi ama bir turlu uyum saglanamadi molde fb macini hatirliyormusun maçı izledigimde moldenin uyumuna bayilmistim adeta

• Fenerlisin diye fener olcak diye bisey yok

0|0
    0|0
  • 1Beşiktaş
    3Konya
    3Fenerbahçe
    4Bursa

0|0
    0|0
  • 1beşiktaş
    2fenebahçe
    3konya
    6galatasaray olacak

0|0
    0|0
    • 1) 71 puanla Fenebahçe
      2) 67 puanla Galatasaray
      3) 64 puanla Konyaspor
      4) 63 puanla Beşiktaş
      5) 60 puanla Başakşehir

• @Korkaklarvarburada buraya yazma mk fake

• @Korkaklarvarburada sktr git mk malı sen gidecem diye yemin ediyordun allahtan da korkman yok

• Galatasaray son haftalarda gerçekten çok iyi oynuyor Riekerink takıma hız ve sistem getirdi ama yinede Gsnin kazanma alışkanlığı yok iyi oynasa bile bazen kaybediyor bu kadroyla zor biraz
    Fenerbahçe bu sezon flaş transferler yapmayacak ama 2-3 tane takım oyuncusu dediğimiz nokta atışı transferler yapmaya çalışacak eğer aşı tutarsa Fener Şampiyon olur.
    Beşiktaş'a pek ihtimal vermiyorum ligde Anadolu takımlarına karşı iyi oynadi ama ne Türkiye kupasında nede Uefada iyi yere gelemedi seneye Şampiyonlar Ligi Bjkyi yorar ve ligde havlu atar

0|2
    0|0
Yükleniyor...