Kaç ayda kilo verilir? Lütfen sporla ilgilenen ve bilen cevaplasın sorularımı ölçümlerim nasıl? Kitle metebolizma su vs?

1 aydır fitnessa gidiyorum... 60 kiloyum 165 boya göre çok fazla bana göre. 1 ayda 1 kilo ya da gram verebilmişim. Öyle sıkı bir diyet yapmıyorum ama yine dikkat ediyorum...

Vücut ölçülerim şöyle;
Kol 24 Omuz 96 Göğüs 87 Bel 65 Basen 89 Bacak 52
Yağ 26.5 Su 52 Karın yağ 1 Kas 42.4 Kas kitlem 5 Kemik kitlem 2.3 Bazal metebolizmam 1395 Vücut Yaşım 18

İyi mi sizce ney fazla bilen biri ne olur söylesin

Fiziğim de Şu an böyle squat ve bel ağırlıklı çalıştım şimdi kola geçtim

Kaç ayda kilo verilir? Lütfen sporla ilgilenen ve bilen cevaplasın sorularımı ölçümlerim nasıl? Kitle metebolizma su vs?

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında fiziğin çok güzel senin bir kere rahat ol

Akşamları çay içmemeye çalış şeker falan alma

Zatenn süreklide hareket halindeysen kilo verirsin

1|0
    0|0
    • Bel fazlalık :(

• 20 yasındayım :)

• Teşekkürler umarım amacına ulaşmışsındır

En İyi Kız Görüşü

• bir 5 kilo verirsen çok iyi olur. Ama sen kalıplısın zaten 40 kilo da olsan iri gözükürsün.

0|0
    0|0
    • evet işte 2. ayda mı verilir o kilo?

• sen çok zayıf duruyorsun aslında ya fotoğraftan öyle geldi

• 47 kiloyum ben

Erkekler Ne Diyor 22

• Bence boyuna gore kilon cok iyi sadece brl karin bolgesi bolgesel hareketler yap derim ben vucut guzel.

1|0
    0|0
  • Bir ayda verilen 1 kg çok az. Fitness ya da beslenme açısından yolunda gitmeyen bir şeyler var sende. İşin matematiği şöyle: günde 1.5 saat dolu dolu koşu, kürek, bisiklet vs çalışıp tempolu kardiyo yaptığında ve beraberinde gün içerisinde tükettiğin gıdaların kalorisi 2000i geçmediğinde ve bu egzersiz grafiğini haftanın her günü uyguladığında haftada 1 kg ayda ise 4 kg vermiş olman gerekiyor. Ki yaşın genç, bunun daha fazlası da mümkün ama sağlıklı değil.
    Bence boyuna göre olman gereken kilo max 52 olmalı. Yaşına göre göbek ve yanlarda yağlanma erken başlamış. Kıyafetten belli olmuyor çok ama kalça bölgende de paralelinde yağlanmanın olduğunu düşünüyorum. Selülitlerin çıkması da böyle devam edersen yakın gibi. Fazla geç kalmadan beslenme ve spor alışkanlığını bir düzene oturtman en azından 30lu yaşlara kadar figürünü koruman gerekiyor.

0|0
    0|0
    • beslenme abi... diyet yapamıyorum... napcam?

• Abur cuburu kes, ekmek kızartma fastfood yeme, tatlının adını bile anma, gün içerisinde en fazla 2 adet meyve ye, çayı şekersiz iç, kola meyve suyu türü asitli ve şekerli içeceklerden de uzak dur, protein ağırlıklı beslen, süt yoğurt yumurta peynire yönel..

• abi ekmeksiz olmuyor ki, diyette zengin işi anasını satiyim. aha paramız bitti evde meyve yok...

• Ya o nasıl kadın beli lgbt falan mısın imkansız ya.!

0|0
    0|0
    • çok mu geniş geldi ya saçmalama yapma :( :( :( :( :( :( :(

• o zaman kalça mdaha mı iyi olur

• kesinlikle daha iyi olur bildiğin Z şeklini alcaksın yaptıkça:)

• sanaa at gibisin diyen oluyormu?

0|1
    0|0
  • Domuz yutmuş yılan gibi duruyor neden öyle?

0|1
    0|0
  • calorie deficit arastir slut

0|0
    0|0
  • Her tarafın fazlalık, boyun az daha uzun olsaymış iyiymiş

0|0
    0|0
    • ay canım sana layık olamadıgım için üzgünüm...

• Aman aman kilo görmedim az bir fazlalığın var

0|0
    0|0
    • neresi işte

• kalça?

• Bence iyi küçük olunca kötü duruyor

• Biraz bel çevresini inceltsen, başka bir sıkıntı kalmaz.

0|0
    0|0
    • ya delircem yapmadıgım hareket kalmıyor ama lanet olası incelmiyor!

• o iyi mi sizce?

• Hızlıysa iyi, yavaşsa kötü.
      Tam olarak olması gereken değeri bilmiyorum. Kusura bakma ama ortalama bir değer gibi duruyor.

• fiziğin gayet güzel bence gereksiz yere tasalanıyorsun. sadece tatlı şeylerden uzak dur yeterli bence.

0|0
    0|0
  • Onceden sporcu muydun

0|0
    0|0
    • hayır neden?

• yok omuz ölçüm 92 iydi sanırım

• Bide alttan çekilmiş ya ondan geniş duruyo

• Kalçanın üstünde çok yağ var

0|0
    0|0
  • Bel bolgesinden biraz incelmeye bak ama o kadarda kotu değil ölcülerin

0|0
    0|0
  • beyler hatun afet. d

0|0
    0|0
  • ulan içimden neler geçiyor be bence harikasında bize mi harikasın gece gece üzdün bir sigara yakayım

0|0
    0|0
  • basenler gitmeli kesinliklee

0|0
    0|0
  • sen bu haline mi kılolu diyosun git allahını seversek şaka mısın sen şapşikkkk:)))

0|0
    0|0
  • Beli biraz daha incelt kalçayıda iyice dolgunlaştır devam et iyice çay bardağı gibi olsun. Bu arada şanslı kızsın dolgun kuku :D

1|0
    0|0
    • kalçam zaten dolgun?

• Kalça iyice belirgin olsun diye dedim :D o kalçayı 100 yap çok fena yakışcak ;)

• Yapamaya devam et şu squatı iyice dolgunlaşsın ya :D

• Ya seni tukmuksuz , aci sos surerek... Tovbeliyim destur!

1|0
    0|0
  • Az ye ozelikle yağlı gıdalardan uzak dur

1|0
    0|0
  • Senin amacın bence vücudunu sergilemek :D

1|0
    0|0
    • Bu süreçte vücudunda yırtılmalar oldu mu? Bel dışında sıkıntın yok bana kalırsa.

• benim kalçam kötü mü :/ göğüslerimi sporla dikleştirmeye ve sertleştirmeye çalışıyorum zaten.

• Kötü değil de daha dolgun olabilir bana göre. Göğüslerin minimum 80 beden falan ama güzel duruyor üzerinde. Fiziğin zaten iyi sadece biraz çalışmayla çok iyi olabilir.

• Gayet iyi

0|0
    0|0
    • Bu gri tayttan macfitte sürüyle giyen var

• ne yapar

• tıpta anlattıklarına göre büyütmesi lazım

Kızlar Ne Diyor 1

• Bacaklarını çok beğendim ama poponu biraz büyült bence kötü yanın sadece omuzların çok geniş geldi bide kolların kalın yanlardan fışkırmış kolundaki yağları erit

0|0
    0|0
    • evet canım zaten kolları çalıştırıyorum insallah o sarkık görüntü gidicek. popom zaten yeterince büyük yapma. :/

• Bebeğim bence biraz daha böyle şişkin görünmeli 😄 göğüslerin de iyi güzel büyük biraz çalışarak mükemmel bir vücut elde edebilirsin

• haklısın canım daha yolun basındayım.. :) squata devam yani :)

Yükleniyor...