Yıllar önce ailemin zorlamasıyla boksu bıraktım. Çok pişman oldum hiç birşeyden zevk alamıyorum artık ne yapmalıyım?

Tamda başlama yaşında başladım. Western boxing branşında federasyondan lisansı aldıktan sonra 7 maçda 7 galibiyetim var. Üniversiteyi kazanmak en büyük lanetim oldu ailem zorla bıraktırdı yapmadıkları kalmadı boksu bırakmam için. Ringde olmayı okadar özlüyorumki hobi olarak yapmakda yetmiyor. Yaş 26 oldu artık geçti benden biliyorum ama kavga etmek parçalamak istiyorum. Sürekli hır gürün içinde buluyorum bir şekilde. Geçen gün hiç yoktan bir kafede kavga çıkardım kafenin önü meydan savaşına döndü resmen ama birşey itiraf edeyimmi yıllardır ilk kez bu kadar eğlendim...

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Son cümlene koptum 😂😂

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• çok mu geç tekrar başla, eger birikimliysen öğrenci yetiştir, hocalık yap, spor salonu kur orda yap ne biliym onlarıda suçlama bir cahillik yapmışlar engellemişler seni ama takılma yani bu durum altında ezlmek varken bas geç güclenerek yeni yol aç kendine sporcu karekteri bunu gerektirir işin açıkcası...

0|0
    0|0
    • devlet memuruyum saat 5 den sonra bir salonda kendimce antreman yapıyorum işte öyle.

Kızlar Ne Diyor 2

• Seninki boks aski diil, ofke kontrolü sorunu

0|0
    0|0
  • Yaşı sorun etme dön yeniden boxa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence dön yeniden insanlara zarar vererek biryere varamazsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...