Beşiktaş için çok üzüldüm :( Ne olacak sizce Beşiktaş'ın hali? Yorumlarınız?

Bir İnegölspolu olarak gerçekten çok üzüldüm :( 4-1 biter mi maç abi yaa neler düşünüyorsunuz takım konusunda? Samey Aybaba gitmeli mi Beşiktaşın eksikleri neler ? Maçın son 10 dakikasını izleyebildim Beşiktaş çok mu kötüydü yoksa Akhisar çok mu iyiydi?

0|0
68

En İyi Kız Görüşü

• her takım bazen kötü zamanlar geçirebilir.önemli olan bu zamanlarda bile takımına sahip çıkmaktır.yenildik üzüntülüyüz ama her zamankinden daha çok Beşiktaşlıyız.bunu kimse unutmasın iyi günde sevmek bir şey değildir önemli olan kötü günde yanında olmaktır.sevinenlere duyurulur..

2|7
    1|2

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Kötü olmuş. İyi oynayın sizde.

0|1
    0|1
  • Akhisar kazanmak zorundaydı

Iyi oynadılar ve kazandılar

0|2
    1|3
  • Şimdi özet izledim. Akhisar haketti. Bjk'nin sonu kötü gibi.

0|1
    0|0
  • 4 yemişiz önemli değil,biz tökezlersek fenerimiz var nasılsa :)

1|2
    2|4
  • Rüştüyü gönderenler bir kaleye baksın !

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sevinmek için sevmedik.bazıları ligi diplerde bitirirken isyan eder biz Beşiktaş diye haykırırız

2|3
    1|1
  • akhisar gibi kume düşme tehlikesinde olan bir takım kim cıksa devirecek gücte.

trabzonu bjkyi yendi. kumede kalır o takım

0|1
    1|1
  • Allah Beşiktaşlılar sabır versin daha ne diyelim

1|3
    1|3
    • Rahmetli Kazim Kanat boşuna demedi Beşiktaşli birinin altmiş yaşini görmesi çok zor diye :)

• Kırmızı penaltı olayı bitirdi yoksa bu kadar rahat kazanamayablirdi akhisar, beşiktaş bir an önce ligin bitmesini bekliyor, samet aybaba gitmesi ya da kalması bir şeyi değiştirmez zihinlerin değişmesi gerekir, sen neden diğer iki klübün gerisinde kaldın her anlamda maddi amatör branşlar bunları tartışması gerekir.

0|0
    0|0
  • Yenilmemiz iyi oldu. Bazı kararlar alınması için yenilmemiz gerek. Kendi küllerimizden yeniden doğacağız

1|1
    0|1
    • Samet sezon sonu gidyormuş zaten. Bizim kadromuz kötü değil bence yedek kulübemizin güçlenmesi gerek seneye iyi transferlerle şimdiki durumumuzdan daha iyi oluruz bence.

• beşiktaş kötüyüdü hocam devre arası ghekası alsalardı çok iyi olurdu ama

0|0
    0|0
  • akhisar güzel oynadı. beşiktaş menemen yedi.

0|3
    1|2
  • http://www.youtube.com/watch?v=dIeoEWQeMHA unutmadık o günleri. eee kim ne yedi şimdi? Beter olsunlar

2|2
    0|0
Yükleniyor...