Neden İstanbul takımı tutuyorsunuz?

İstanbullu olmayıp orda yaşamayıp İstanbul takımı tutan arkadaslar neden İstanbul takımı tutuyor cok merak ediyorum bence herkes kendi şehrinin takımını desteklese daha iyi olurdu mesela ben Karşıyakalıyım

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Adanalıyım o sebepten Adanaspor'u tutuyorum.
    Bende hep bu soruyu sormuşumdur insanlara.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Dogma buyume istanbukdayım halada yasiyorum Beyoglu ilcesindeyim ve Galatasarayı tutuyorum anormallik yok :) memleketimin takimininda kazanmasini iyi yerlere gelmesini isterim ama tek tuttugum takım Galatasaray.

0|0
    0|0
  • Sadece Eskişehirspor
    Ne kadar İstanbul sevici varsa...

0|1
    0|0
  • İstanbul takımı değil Türkiyedir Galatasaray

0|0
    0|0
  • kim demiş ist. takımı tuttuğumuzu.. sen hiç 3. lig de ortalama 8 bin taraftara oynayan takım gördün mü? görmediysen sakarya ya bekleriz

0|0
    0|0
  • Karşıyakanın taraftarı tırt. Bütün maçlarını boş tribünlere oynadılar.

0|0
    0|0
    • e-biletten öncesini görmemişsin sen

• yanlış görmüşsün kardeşim sen pasoligten önce ortalama 7 bindi

• Gerçi adamlar neyi izlemeye gidecek ki paso satıyorlar maçları.

• Ben Angaragücçlüyüm :))

0|0
    0|0
  • Bende İstanbullu'yum ama Göztepe yi tutuyorum memlekette Rize nasıl olacak

0|0
    0|0
    • durumlar karışık desene

• Futbol boş iş. Biz takım tutmayı bilmiyoruz kardeşim herkes kendi memleketine sırf futbol için bağlanıp kalsa iller arası savaş çıkar aslında fenerliyim kadrosunu bile sayamam sana öyle bir erkeğim ben

• İstanbul'da yaşıyorum oralayım da hayırdır?

0|0
    0|0
    • hayırdır falan ne ayaksın sen aslan parçası sana bişey mi dedik anlıyorsun sazan mısın sen bak işine

• ya çocuğu genel olarak sormuyor musun bir de sana birşey mi dedik diyor dellendirirsin sen adamı senin baban olsaydım ananı bu gecede rahat bırakmazdım

• seviyesiz herif soruyu oku bir cahil

Yükleniyor...