BELKİ MAÇİ YİNE KAYBEDECEKTİK AMA

link Bu sene nedir hakemlerden çektiğimiz rahat 10 puanimiz hakemler tarafindan çalindi yazik bu çocuklarin emeklerine.

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• gümüş-kelebek ' e katılıyorum.

1|2
    0|0
  • kurabiye ye katılıyorum biz çektik ama isyan başka yerde ediliyor:))

1|2
    0|2
  • Hakemlerin her maçta çok hataları oluyo zaten yapacak bişey yok :D

0|3
    0|2
    • reali yenemezsiniz diye dalga geçen dişi kartalları hatırlıyorum, bursadan 3 yemişlerdi o hafta , o haftada da isyan. yahu biz t.direktörsüz oynuyoruz onu sorsan hakem haklı

• sus suss hemen hakeme camur atma :D bırak bu ayaklrı

0|3
    1|2

Erkekler Ne Diyor 9

• Bizim de maçta 2 net hatalı ofsayt, bir verilmemiş %100 penaltı var ama fakir edebiyatını sevmediğimizden salıyoruz Drogbayı, 3 çakıyoruz geçiyoruz.

0|1
    0|0
  • Hakem seminerlerinde verilen penaltı pozisyonlarında içeriye birileri girmiş ise o bariz bir rşekilde değil ise yani penaltı adamın yanına kadar gelmemiş ise devam ettirin, türkiyedeki bütün penaltılar böyle içeriye mutlaka adam girer, penaltı zaten dışarıda idi ama aynı müftüoğlu ilk yarı bjk-elazığspor maçında resmen bjk 3 puan hediye etti bunuda göz ardı etmeyin izle o maçı ne demek istediğimi anlayacaksın. Dip not: sene sonu kuddisi, yunus yıldırım alt lige düşecekler son maçları bunlar

0|1
    0|0
  • 2 metre dışarıda hayret doğrusu bize gelince tahminim sabotaj var sameti istemiyorlar

0|3
    0|1
  • boşver be kardeşim biz beşiktaşı büyüklüğü için değilki asaleti için şerefi için tek haram kupası olmadığı için en kötü yanında olan çarşı için beşiktaş olduğu için seviyoruz bu sene zor günlerimiz renklilerin alay konusu elbette olduk ama daha düne kadar ankaragücünden 3 yiyen gs şikeci fb bize saydırmaya başladılar sabır kardeşim sabır

0|1
    0|0
    • ya ben gslileri falan takmam zaten o sorun değil de ne bileyim üzülüyorum işte be.

• zaten samet aybaba yüzünden kaçan aptalca puanlara hakemlerin çaldiklari puanlara yaniyorum birde şu sakatliklar olmasa şu an çok daha iyi yerlerde olabilirdik ama seneye daha iyi olacaz inaniyorum buna.

• 10 puanımız rahat gitti biliyorum 90.dakilarda yediğimiz golleri söylemiyorum bile böle boş puanlar giderse tabi 3.oluruz şampiyon bile olabilirdik

• Bu sene gitti uefaya bile giderseniz şükredin : ))

0|1
    0|0
  • :D olum sız feda etmıyomusunz zaten ne 10 puan calındı ayagındasınz feda edıyosunuz ıste şampıyonluk hayallerı fılan sıze ters boyle seyler sız takılın lıgde

0|2
    0|0
    • heee bu boş cevabin için sağol.

• ee tamam işte küçüksünüz konuşmayın abileriniz top oynuyor izleyin bir köşede size söylendiğinde dahil olursunuz okey

• hala küçüksünüz büyümeyin diyor ya oğlum yürü git büyüde gel :)

• Hatayı geçte Bjk zaten iyi bir futbol oynamadıki neyin derdi bu Akhisar çok daha iyi oynadı hakeden takım kazandı oyuncularda zaten ligden ümidi kesmiş belli çok ruhsuz oynadılar

0|1
    0|0
    • Ben zaten maçta veya oynanan oyunda değilim sezon başindan beri hakemlerden çektiğimizi belirtmeye çaliştim.

• Hakemler yıllardır böyle valla çare yok ona bu yıl Bjk çok çekti doğrudur ama menemen yemekten başka yapıcak birşey yok :)

• sadece o pozisyona bağlamamak lazım dışarda düştü evet ama dışardada düşürsen içerdede arkadan topla alakan yok üstelik oyuncu kaleciyle başbaşa kalıyor kesin kırmızı kart.

0|0
    0|0
  • Şampiyonluk Senin Neyine,Git Menemenini Ye :) Menemen değil KÖFTE: 4-1 :))

0|2
    1|3
    • Şampiyon olmasakta fark etmez benim derdim şampiyonluk değil rahat ol sen.

• bende genel olarak yazdım bundan 2 önce beşiktaşlıların çoğu bu sezon şampiyon biziz diye bağırıyorlardı ama bilmiyorlarki 55 haftadan fazladır GALATASARAY LİDER

Yükleniyor...