Kapat

Gs Mi? Fb Mi? Bence Fenerbahçe..

Malum spor sever miletiz, can sıkıtısı işte kim şampiyon olur bu sezon? Galatasary mı? Fenerbahçe mi? Ve neden? Ha bana göre Fenerbahçe neden mi? Fenerbahçe'de inanç çok sağlam, bakmayın hasat maç çıkardıklarına. 3 Temmuz 2011 şike olaylarını atlatıp ve Uefanın şampiyonlar liginden kovduğu bir takım kalkıp sapa sağlam durup 3 kulvarda da taraftarı ile olsun, külüp yönetimi ile olsun ve futbulcularıyla olsun tek yumruk olup ayaklarının üstünde sapa saplam durup şerefli bir savaş vermekdedirler. Bence gs maç kaybedip sampiyonluğu kadıköyde bırakacak. ama gs gecen sene aldımı orda sampiyonluğu, evet aldı bu seferde aynısı olursa o stad fb'nın başına yıkılır taraftarlarca. :)

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçede hırs varda Galatasarayda yokmu?Galatasaray ligin en iyi futbol oynayan takımı Galatasaray kalan bütün maçlarıda kazanacak ve Kadiköyde ışıklar kapanacak 50 bin Fenerli bizim Şampiyonluğumuzu izleyecek

2|5
    0|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• En büyük Fener <3

1|1
    0|1
  • Galatasaray maç kaybetmeyip şampiyonluğu Saraçoğlu Stadın'da alacak. Geçen sene aldık, bu sene de alırız (inşallah). Fenerbahçe de inanç var da bizde yok mu sanki? Âlâsı var!

1|1
    0|2
  • GALATASARAY :)

1|1
    0|2
  • Galatasaray'ım <3

1|2
    0|2
  • Bence GALATASARAY

1|2
    0|2
  • Kaf kaf kaf <3

1|1
    0|1
  • Galatasaraylıyım.

0|0
    0|1
    • hangi takılsın diyen olmadı güzelim. kim kazanır diyoruz. :)))

• Ok o zaman :D :D

• ok mu :D he he ok ok :D ok demişken kötü bir sorunum var. yardımcı olsana bana. ama ulu orda olmaz mesaj yolla önemli bişi seni nasılsa tanmıyorum yardım etcen sen bana sıkıntı değil. erkek öküzlüğünden anlamıyoruz bu işlerden. ameliyat olcam ama bşi var mesaj atta sölim.

Erkekler Ne Diyor 6

• Fenerbahçedemi hırs var dimi 11 kişiyle defans yapıyorlar futbolun güzelliği golden gelir bu işide en iyi GS yapıyor en sonki maçı izle 2 1 GSnin yendiği ilk yarıda özellikle GS atak yapıyor Fener geride defans . GS şuanda tamamen şampiyonluga odaklandı bakma böyle bazen ligde kayıp verdiğine o kayıpların çoğunu Ş.ligi maçları yüzünden verdi tabi GS hazırlık maçı gibi plezenle borisovla oynamıyor . Eğer GS tek kulvarda başlasaydı sezona şuanda önceki sezonki gibi 9 puanlık bir fark rahat atardı

3|1
    0|1
  • fenerbahçenin uefa başarısını şöyle özetleyebilirim. bate+plzen+lazio= schalke 04. abartmayın kolay takımlar geldi bu sayede çıktılar. o takımların hepsinin değerini toplarsan cristiano ronaldoya anca yetişir. Galatasaray şampiyon olacak açık ve net

2|2
    0|2
  • Son 4

Beşiktaşlılar yanlış anlamasın :D:D:D

0|1
    0|2
  • Fenerbahçe <3

0|2
    0|1
  • Fenerbahçeliyimmm

0|0
    0|0
  • Sen uyan ondan sonra tekrar gel görüşelim...beynini kullanmaya başladığın anda haber et...

0|1
    0|1
Yükleniyor...