1 ay oldu fitnessa başlayalı sizce nasıl? Fitnesstan anlayan lütfen bu soruya gelin :)) ?

Tabi bitmicek bu 2. ay 3. ay devam edicem. :) Diyet derken dikkat ediyorum sadece öyle arada çok nadir yerim tatlı felan. :) Ekmeği kessem kesemiyorum... Streç film sarıp spor yapıyorum, yeşil çay çok içiyorum çörek otu yağı, yoğurt kürü felan...

1 ay oldu fitnessa başlayalı sizce nasıl? Fitnesstan anlayan lütfen bu soruya gelin :)) ?Neyse 1 ayda sizce bir fark olmuş mu daha cok ne yapmalıyım? Okuyamayan olursa yağ oranım 26.5 olmuş tam gözükmüyor. Hocam ödem atmışsın süper dedi. 90 60 90 olamadık ama olsun 87 65 89 olduk :))

Bu da program eklemek istediğiniz bir şey var mı :P

yalnız bir kaç şey yazılmadı squattan önce leg curl yapıyorum. bir de leg press de yapıyorum ancak onun adını unuttum ya hani arka bacağınızı koyup ittiriyosunuz ya bilen bilir anlayın işte ondan :) sonra ip atlayıp bitiriyorum. squatta sumo değil Swissball Wall Squat. topla yani. sumo yapma dedi neden bilmem.

0|1
2|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...