Akhisar: 4 Beşiktaş: 1 maç yorumlarınız

Maçı izledinizmi? Yorumlarınızı paylaşın lütfen.Ayrıca Akhisar ligde kalabilecek mi sizce?

0|0
12|16

En İyi Kız Görüşü

• Akhisar baştan sona çok iyi oynadı ve farklı galibiyeti hakketti.İnşallah düşmezler çünkü bu futbol ve bu mücadeleyle küme düşerlerse çok yazık olur

3|2
    2|3

Kızlar Ne Diyor 11

• işte farkımız yenilsekte yensekte seviyoruz,ortadan kaybolmuyoruz.kartalım<3

0|6
    2|3
  • Drogba, Galatasaray'da ki ilk golünü Akhisar'a attığında "o da takım mı!" gibisinden laf etmişlerdi. Akhisar bugün çok güzel cevapladı.

2|3
    2|3
  • küme düşen takımlar her zaman tehlikelidir , boşuna demezler...

0|0
    0|0
  • Gekas diyorum başka bir şeye gerek duymuyorum

2|1
    2|3
  • Bir manisa takımı olduğu için sevindim ama 4 tane olmasaydı ya da berabere bitseydi daha iyi olurdu

0|1
    1|1
  • İzleyemedim ama hiç beklemezdim Beşiktaş.

1|0
    0|0
  • Küme de kal Akhisar...

Helal Olsun adamlar oynayıp kazandılar valla...

Gekas <3

2|0
    2|3
  • İzlemedimmmm

0|0
    0|0
  • gs taraftarları sayesinde kına satışı artmış:)

0|4
    4|3
  • Çok normal bir sonuç,aslında 4 az oldu.Maçı izledim,bu maçın hakkı 8-9 du.

Beşiktaşlılara kızmayalım,çünkü onlar aşık. feneve olan aşkları mahfetti onları,gözleri birşey görmez oldu. :D

2|3
    2|4
  • Dualarım kabul olduuu,hemde 4 çekti Akhisar 4. Şu an çok mutluyummm.oooh ohhhhh 60 - 70 - 100 :D:D:D

3|4
    2|5

Erkekler Ne Diyor 16

• sevinmek için sevmedik.her zaman Beşiktaş

2|2
    2|3
  • Beşiktaşlılar alınmasın ama Beşiktaş Galatasarayın bir kaç seviye altında bir takım

3|2
    2|3
  • Üzülmeyin beşiktaşlılar o desteklediğiniz Real Madrid kazandı bugün

1|1
    1|2
  • o değilde bu kaleciyi ben düğünümde oynatmam nerden bulmuşlar :)

0|1
    0|0
  • kalır bro kalırr düşme hattından kurtuldu.

0|1
    0|0
  • bi beşiktaşlı olarak nerdeyse sevindim bile ben skora. sen fernandesi oynatma ve hemen hemen her maç gol yiyen kaleciyi hala oynatmakta ısrar et elinde cenk gibi türk kaleci varken. fener maçından beri ucu ucuna gidiyo takım ama kimse farkında değil. keşke o maçta yenilseydik de takımın aklı başına gelseydi.sametle olmaz bu iş bir kere daha gördük

0|0
    0|0
  • Hakettikleri galibiyeti aldılar. İnşallah ligde de kalırlar. Birçok maçını üstün oynayıp puan alamamıştı Akhisar şimdi puan almaya da başladılar. Düşerlerse yazık olur.

2|0
    0|0
  • menemenin dibi tuttu..

3|1
    0|1
  • beşiktaş dumur oldu gs ile alay edenler real sonrası olm dönün bir takımınıza bakın.

2|1
    1|0
  • belliydi sürpriz olmayacağı Akhisar ligde kalır artık

1|0
    0|1
  • Valla bir Beşiktaşlı olarak buna yorum yapmıyorum sonra adminler beni banlar. :D

1|1
    0|0
  • bence Akhisar kalır ...çünkü hadlerini bilerek oynuyorlar..

1|1
    0|1
  • ne yorum yapalım adamlar beşiktaşı çarşaf gibi serdi valla :))

2|1
    2|2
    • evet,maç boyu çok üstündü Akhisar. Ligde kalacaklar gibi duruyor

• Beşiktaş Türkiye'nin 3'üncü büyük takımı olduğunu unutturdu artık..

1|0
    1|1
  • cevap yazamayan beşiktaşlı üyeler şikayette bulunarak sorunu kaldırtacaklar benden söylemesi...yediremiyorlar kendilerine gözünüzü kapayın karşınızdakini Real Madrid olarak düşünün belki rahatlarsınız ;)

1|0
    1|3
  • Bir Elaziğsporlu Olarak Akhisarı kutluyorum Beşiktaşa Yuh diyorum ulan barı berabere kalsaydınız Biz Tehlikeli Duruma Duştuk be... Gidip Feneri son dakikada Yenin Akhisardan 4 tane yiyin...

Galatasaray Bile bunu yapmaz be Yazık Ya...

1|3
    2|1
    • Galatasaray bile derken?

• Elazığ bu sene küme düşmez Gakkoş dostum..

• İşallah Duşmez ama puan durumu kötü oldu ya...

Yükleniyor...