Kısa kaslı erkekler?

Evet ben de bu erkeklerdenim. Boyum 1.76m, aşağıdaki gibi bir fiziği istiyorum. Genetiğim iyi aşırı anabolik bir mezomorfum. Çevremdeki kızlar kötü duracağını söylüyor ama ben bu ideale ulaşana kadar durmayacağım. Kararımı etkilemeyecek ama sizce bu fizik nasıl?
Kısa kaslı erkekler?

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

• Görsel deki adamin boyu 180 ve usutudur sende bu şekilde durmaz karin kasi yap evet ama kol kasi ve omuz çok gelistirmemelisin

0|0
    0|0
    • Zikime takmıyorum. Bu kadar hacimi zaten doğal yoldan yapmak zor, ama buna en yakın hale gelecem. Hem büyüme epifiz plaklarim açıkmış doktora gore. Belki 4 cm atarım. Hala buyuyorum çünkü. Ama kimsenin boyum hakkındaki görüşü umrumda değil. Ortalama Türk erkeği 1.72 iken takmam.

• Arkadasim boyuna laf ettiğim yok ki. sen bunu görsellik acisindan yapmiyor olsan neyse. ayrica kisa değilsin neyini kafaya takiyorsan

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim 176 nın neresi Kısa en kötü ayakkabıda 2 cm taban var en kotusu oda bazı ayakkabılar 5 cm falan tabanları Sen boşver Sen yap bu vucudu meyvesını toplarsın En kotu kendını ıyı hıssedersın ya

0|2
    0|0
    • Eyvallah kardeş. Ama ben tabanı ince ayakkabilari seviyom. Ortalama ama biliyon genelde karı kız 1.85in altına pek yüz vermiyor. Zaten bu fiziği kendim için yapıcam. Karı kız gelir geçer, insan aynada kendini sevebilmeli bence.

Kızlar Ne Diyor 5

• kısa boyluysan dakın gercekten çok kötü duruyor...

0|0
    0|0
  • birazcık fazla ama güzel istiyorsan yap tabii :)

0|0
    0|0
  • 1.76 boy kısa değil ama bu kadar kas itici bence...

0|0
    0|0
  • KISA BOYLU ERKEKLERE SESLENİYORUM. LÜTFEN KAS YAPMAYIN. ÜÇGEN PEYNİR GİBİ DURUYORSUNUZ

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 12

• Kanka boyle ol da yaptiklarini yapma g a v a t t a boxer bile yok:)

0|1
    0|0
  • Mezomorf musun haha

1|0
    0|0
  • bu nasıl bir vucuttur ya ha makinadan hoşlanmışsın ha böyle kaslı vucutlardan :D

0|0
    0|0
  • fizik iyi 2-3% yag orani alsa iyi olur cok damar itici duruyor

0|0
    0|0
  • böyle yapman için bir kaç seneni vermen lazım

0|1
    0|0
    • Zaten 1 senedir calistenics yapıyorum. Temelim var hacim istemiyordum ama artık bu seviyeye gelene kadar bulk+cut yapıcam.

• on numara dostum devam et sen çevrendekilere bakma, sonuçta onlar istiyo diye değil kendin için istiyosun. ben de bu tarz bir vucuda kavuşmak için çalışıyorum 1 - 1,5 sene sonra bu forma ulaşırım inşallah

0|0
    0|0
  • Dostum boyun kısa değil bu fizik yakışır ama malasef bu gördüğün vücud doğal değil tavsiyem kataloglarda, dergilerde gördüğün fitness model vücutlarına heveslenme o gördüğün bütün fitness modeller, steroid kulanıyor kullanmak zorunda.

0|0
    0|0
    • Yüzücü fizigindeyim şu an ama bu da güzel kardeşim gibi. Tamam omuzlar iyi ama nasıl desem kas kütlesi az. O yüzden bu fiziği istiyorum. 2 kg kas almak bile öyle güzel hissettiriyor ki. Her şeyi daha kolay kaldiriyorsun.

• Düzenli antreman ve beslenme ile gayet verimli şekile gelişebilirsin. tavsiyem kendine hedef olarak doğal şekilde ulaşabiliceğim son noktayı seç o yolda devam et.

• 4 sene önce bende mi böyleydim ki

0|0
    0|0
  • İlaç kullanmadan bu fiziğe ulaşabilirsin.
    Resimdeki de sanırım bir mezomorf.

0|1
    0|0
    • Ben de mezoyum o yüzden diyom. Mezoluk çok iyi bisey 1.90lik ektomorf veya endomorf kasli bebeleri bilek güreşinde yıkıyorum.

• Fizik mükemmel normal bir şekilde 2 ya da 2,5 senede anca kurle yaparsan 8 ayda hazır

0|0
    0|0
    • Şu an calistenics ile evde yüzücü fiziğine ulaştım. Yağ oranım genetik olarak az zaten, hacim alacağım biraz olacak. Pike push up var omuzlar için. Biceps ve triceps için yaptığım calistenics hareketlerini de ağırlık ile yapıcam. Biraz da bulk+cut devri yapsam olurum gibi. Babam doğal olarak baya kaslı zaten ailecek mezomorfuz.

• İyi iyi bu iyi

0|0
    0|0
  • Süper fizik kardeşim bende seninle aynı boydayım bence iyi duruyor hadda ben geliştirdim kötü durduğunu düşünmüyorum ama genişleme

0|0
    0|0
Yükleniyor...