Ayrıldığınız sevgilinizi

ayrıldığınız sevgilinizi uzaktan gördünüz karşılaştınız ne hissedersiniz

0|0
13|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Biraz kin vardır, biraz nefret

Az birazda acı ve özlem vardır.

0|0
    0|0
  • demeyeyydin ıyıyydı aklıma geldı şimdı ösledim :(

0|0
    0|0
  • içimden vay be derim

0|0
    0|0
  • Aci uzuntu hayal kirikligi ihanet

0|0
    0|0
  • göz kırpar gelsene derim o da gelir sonra o an ne istiyosam işte :) onu yapar onu söylerim

0|0
    0|0
  • sonra basın toplantısı düzenlicem şuan için bir açıklama yapmıyorum

0|0
    0|0
  • sanki böyle bıçak saplanır gibi olur yaaa aniden cııız diye , işte öyle olduydu

0|0
    0|0
  • nasil ayrildigima bagli, ve bunu kimin istedigine bagli

0|0
    0|0
  • Birde bunun aynı sınıfta olma durumu var bu soruyuda bunun altından cevaplıyıverin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• çok sevdiğim biri vardı uğruna ölebilirim diyecek kadar çok sevdim sorunlar oldu ayrıldık. ben yazın tatil için Antalya tarafına gittim 3 ay dönmedim döndüğümde yolda karşılaştık sadece öyle baktık birbirimize onun gözlerine bakarken kendimi ağlamamak için çok zor tuttum çünkü hala seviyordum marketten dönüyordum eve gitmek için apartmana girdiğimde başladım ağlamaya bir süre sonra barıştık bana seni seviyorum derdi inanıyordum ama öyle şerefsiz öyle iğrenç biriymiş ki şimdi döktüğüm gözyaşlarıma acıyorum onun olduğu şehirden 2 sene oldu başka bir şehire gittim günlerce dua ettim tek isteğim unutmaktı ALLAHA çok şükür duydu sesimi geldiğim şehirde babamın akrabasının yanında genç biriyle tanıştım 1 senelik bir ilişkimiz var yaza rabbimin izniyle evleniyorum .. Çok mutluyum şimdi görsem eskiden gerçekten çok sevdiğim erkeği yüzüne bile bakmadan giderim ...

1|1
    0|0
  • Ulen koca memlekette bu müsibeti mi gördüm derim.

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey...

0|0
    0|0
  • 9 Ağustosda gördüm yıllar sonra karmaşık duygular içerisinde kaldım.Hala da öyleyim o günden beri aklımdan çıkmıyor.

0|0
    0|1
  • Bugün gördüm , istemsiz bir şekilde arkamı dönüp gittim. Ama neden yaptım hala bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • :)dünya küçük yavrumm derim ama içimden:)

0|0
    0|0
  • ne hissederimmmm hımmm bunu çok yasadım yakındanda uzaktanda karşılaştım.. moral 0 ,o mutlu gülüyo takmıyo falan ben öyle ona bakma peşinde ilerlemekte bir halde oluyorum..

0|0
    0|0
  • sen yırtık pırtık olmus cope attıgın ayakkabını çöpte gördüğünde ne hıssedersın?

ahanda işte aynısı :D

0|0
    0|0
  • konuşmam aslaaaa...havalı havalı yürür geçerimm yanındannn kimi kaybetmşşş görsünnnn ;)))))

0|0
    0|1
  • ayrılış durumuna göre değişir.

0|0
    0|0
  • genelde hiç bir şey

0|0
    0|0
  • Ismini duyunca bile kötü oluyorum

0|0
    0|0
  • Hislerde ayrilma sebebine baglidir..