Galatasaray Gelecek Sezon Teknik Direktör Jan Olde Riekerink le Yola Devam Edecek Görüşleriniz Neler?

Mircea Lucescunun Zenite imza atmasından sonra yönetim takıma Hamzaoğlu ve Denizliden sonra Galatasaraya iyi futbol katan Riekerink te karar kıldı. Maaşı düşük olmasıda Galatasaray için bir avantaj

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Riekerink, Hamza ve Mustafa hocadan daha iyi bir futbol oynatiyor. Keşke hamzadan sonra riekerink gelseydi. Seneye zaten avrupada yokuz birakalim gençlere şans versin. Bir kere bu adam hamzaoglu gibi ırkçı değil. Vatandaşı donku fener maçinin kamp kadrosuna bile almayisi adil oldugunu gosterdi.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Denizli yerine bu adam getirilseydi daha iyi olurdu hamzadan da beter çıktı aamk malı

0|1
    0|0
    • Kesinlikle Riekerink bence iyi bir hoca

• ligi daha iyi yerde bitirebilirdik zaman harcadık denizliyle

Erkekler Ne Diyor 10

• Daha belli degil hoca arayısları suruyor.

0|0
    0|0
  • Dikiş tutmaz bununlada

0|0
    0|0
  • bir futbol takımı için maaşı çok önemli degil

0|0
    0|0
  • kesin mi bu bilgi öyleyse gelecek sezonu yatırdı bence...

0|0
    0|0
    • Lucescu imzayi atti. Diger adaylarla Riekerink ten iyi değil

• imza atı mı luce menejeri açıklama yaptı sadece prensipte anlaştık gibi bir şeyler dedi ama... bu teknik adam süpriz yumurta gibi içinden ne çıkacak bilimiyorum tam kendisini ortaya koyacak şansı yeterince bulamadı ama gene gs de başarılı olacağını düşünmüyorum, devam ederse gs kenisn gelecek sezonu yakar bu çok açık...

• gs bir kaç seneye kalmadan patlar. riva arazileri, mecidiyeköydeki otel satışıda kurtarmaz. kulübü satarlar...

0|0
    0|0
  • Öyle bişey olmayacak merak etme

0|0
    0|0
  • Kalırsa gs için felaket olur belki Türkiye kupasını alır ama ligde ilk üçe giremez

0|0
    0|0
  • kıza bak sanki spor yazarı.

0|0
    0|0
  • Lucescu hayali suya düşünce boyle ni oluyor :)

0|0
    0|0
  • Çok iyi olur, Riekerink geldi geleli takım toparlanmaya başladı, futbolcularda seviyor onu, taraftarlarda.
    Hemde dediğin gibi adam neredeyse karın tokluguna çalışıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...