Akhisar Beşiktaş'la dalga mı geçiyor ?

Beşiktaş tam beraberliği yakalamışken 2 inci golü atan Akhisar dalga mı geçiyor sizce Beşiktaşla ? Yoksa Beşiktaş dönem başından beri beklenen gerçek performansı yeni mi ortaya çıkıyor şansa giden takım batışa mı gidiyor...

Güncellemeler:
Merak ediyorum sorduğum soruda küfür hakaret adına hiç birşey yokken neden sorularım nedensiz yere kaldırılıyor.Galatasaray oyuncularıyla dalga geçilirken hakaretler edilirken sorularımı kaldırma gereği duyan kişiler o zaman sevinip + mı basıyor.

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• Valla izliyorum...

Akhisar değil Gekas tek başına dalga geçiyo resmen ...

1|2
    2|4
    • kesinlikle :D sonuçta tek başına demek karşı taraf için üzücü olur diye akhisar dedim Batalla nın tek başına dağıtması gibi bir durumla karşı karşıya :D

• Sataşacaammm :))

• Alayina gider arkadaşim tamam hadi iyi geceler.:)

Kızlar Ne Diyor 4

• ilk dk da golü yememiz ve daha sonra da iddaası kalmamış rahatlığıyla oynarken hakeminde katkısıyla 10kişi kaldık.kötü yenildik.

1|2
    0|0
  • Resmen dalga geçti

0|1
    0|2
  • Taraftar 5 diye tezahürat ediyor ya şaka gibi

Helal Olsun Akhisar müthiş bir galibiyet aldı

0|2
    2|3
    • Taraftarı sempatik her zaman yenen tarafta olmayı biliyor nede olsa :)

• hele o bursaya yenildiği akşam kafede sandalyeleri yere fırlattım çok sinir oldum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Nasil 10 kişi kaldiğimizi gördün mü.

2|2
    1|1
    • kalmasan eminim zaten fark atardınız :D bıraksana ya...

• 2-1 den sonra kapattım :) .yeterli geldi. açınca şok olmak isterdim ama beklenendi :)

• Biz bugün iyi top oynadik pozisyonlara girdik ama olmadi dört tane yememizin sebebi tamamen hakemdir pozisyon faul değil bir ikincisi bariz dişarida pozisyon.

• 4-1 yenmiş daha iyi dalgamı olur?

0|1
    0|0
  • Bizim orda bir laf var itin aklı olsa baklavadan pay ummaz

1|2
    0|0
    • deveyi diken insanı ... yaranır bu işler hep böyledir...

• Alakaya maydanoz gel bize bazı bazı el pipisiylede gerdeğe gir emi

• Beşiktaşın fernandessiz maça çıkması , insanın beyni olmayıp konuşmaya çalışması gibi birşey

1|2
    0|1
  • Yapımda ve yayında emeği geçen herkesin a.k. Takımın içine sıçtılar sıvasınlar bare

0|1
    0|0
  • Futbolu bilmediğin çok belli sene başindan beri izlemekten herkesin keyif aldiğini söylediği Beşiktaş mi şansa geldi.

0|0
    1|0
    • beynini kullanmaya başlamalısın öncelikle...kendi taraftarının bile bu takımdan bir halt olmaz bu sene dediği günleri unutmadı bu insanlar bırakta git hadi savunma mekanizmanı çıkarma ortaya ...altı üstü akhisar nerde o keyif alınan beşiktaş bıraksana :D

• küfür eden yeni hesap açıp gelen biriydi sende her iki sorumada cevap verdiğin için sen olduğunu düşündüm fakat tekrar mesaj atarak sen olmadığını söyledim yönetime.

• canin sağolsun olur böyle şeyler.

• kına yakabilirsin

1|2
    0|0
  • Akhisarın menemen sevdiğini anlıyorum.

0|1
    2|2
  • şikayet ediyorlar.

0|0
    0|0
    • sorularımda ne var ? hakaret yok küfür yok .gerçekleri yazmak suç olamaz öyle değil mi .

• Holigan tarafını anlamıyorum destekler karşılıksız sevilir ama :)

• Holigan olaylar hep alkolün etkisi içip maça geliyorlar sapitiyorlar sonra işte benimde önceleri ufak vukuatlarim oluyordu biraktim şimdi ama :)

• Üzüldüğüm bjk nın duruma şimdi bak feneri bari gecselerdi.

1|1
    0|0
  • önce feda bu aralarda sürekli veda..

0|0
    0|1
Yükleniyor...