Kız kıza 2 gün sonra kavga edicez lütfen okuyun?

Arkadaşlar 2 gün sonra kızla teke tek açılıcaz normalde aşırı iyi kavga eden biriyim ama özgüven eksikligi yaşıyorum teknik veirirmisiniz korktugum tek şey dayak yemek gururuma yediremem taktik verirmisiniz napabilirim sixce lütfen dalgaya almayın önemli benim için

0|0
8|30

En İyi Erkek Görüşü

• Bak Ergenus Hayal edebiliyorum saç saça gireceksiniz ikinizde birbirinizin saçını bırakmazsınız rezillik çıkar... En sağlamı direkt yumruklarla sert ve hedefi bulan yumruklarla kavga etmen gerekli... Ayak burnuyla rakibinin kaval kemiğine sert şekilde bir kaç kere vur aynı anda yumruk salla... Eğilip midesine ya da karaciğerine vurabilirsin... hareketli ol iyi kapan gardını iyi tut darbelerden kaç sakin ol ve onu biraz yor bacaklarına ve karnına çalış... ya da gözüne toprak at ya da Tükür gözleri bir anda ve o arada yumruğu saydır... Pantolonunu indirmeye çalışacaktır kızlar birbirinin donlarına sutyenlerine saldırıyorlar genelde dikkat et soymasın seni çırılçıplak

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne için kavga edeceksiniz? Merak ettimde.

0|0
    0|0
    • Laf atışması ben kızla düzgün bir şekilde konusuyorum bana sesin yükseltiyor küfür olayları oldu

Erkekler Ne Diyor 29

• ısınma için beni kullanabilirsin pembe kum torbası niyetine gelem ora :D hem özgüven kazanırsın olmaz mı -.-

0|0
    0|0
  • Kavga eden kızlar çok iticidir bence vazgeçip başka bir çözüm bulun

1|0
    0|0
  • Öff şu ergenleri atın siteden...

0|0
    0|0
  • etmeyın

0|0
    0|0
  • Kavga etme olur biter.

0|0
    0|0
    • Kavgalardan asla kaçmadım kaçarsam gururuma yediremem çok takıntılı bir kızım

• duvara yumruk at

0|0
    0|0
  • saçını kaptırma ve midesine çalış ;)

0|0
    0|0
  • ağır ergen

0|0
    0|0
  • saçdan sürükle bir sağa bir sola :)

0|0
    0|0
  • Kulağına yumruk at direk yere yıkılır 2-3 dk kendine gelemez.

0|0
    0|0
  • Muşta iyidir

0|0
    0|0
  • @Gururlu_basketçi Bu Konuda Sana Yardımcı Olabilir Her Ne Kadar Benim Gibi İyi Dövüşcü Olmasada :)

0|0
    0|0
  • Oooo kız kavgası bayılırım birisi video çeksin izleriz sonra

0|0
    0|0
  • Benide çağırın ! Çekirdeğimi alıp gelicem söz veriyorum !

0|0
    0|0
  • Karşı karşıya geldiğiniz zaman hiç ağız dalışına girme direk suratına vur bu seni daha iyi kavga etmene yardım eder ilk darbeyi vuran 1-0 önde başlar. Bendem sana tavsiye hiç korkma güven kendine ilk darbeyi sen vur yeter

0|0
    0|0
    • ilk darbeyi ben vuriymde vurmasına napiyim saçınımı çekiyim tekmemi atiyim diycemde tekme çok saçma yumruklarım iyi degilde

• Tekme felan geç canım yumrukla bitir işi ilk darbeyi sağlam at yeterli olur saç çekme muhabbetine hiç girme yumruk at suratına yeter

• Biri videoya ceksin bence

0|0
    0|0
  • Liseli haşin kızlar.

0|0
    0|0
  • kız kavgası mı ımmmmm

0|0
    0|0
  • 😄😄 hemen dal ilk yumrugu atan kazanir

0|0
    0|0
  • şeftalisine vur

0|0
    0|0
  • bıçakla

0|0
    0|0
  • fındığına vur

0|0
    0|0
  • Saçı tut gerisi gelir :D

0|0
    0|0
    • Boyumuz aynı saçtan girersem o da benimkini tutar

• Ulen 20 cm olsa aranızda kol diye bişe var gene tutar tutturmucan bebiş okdrınıda sen yap bir zahmet :D

• Ulkeye zararsiniz be

0|0
    0|0
  • Yapış saçlarına yellozun ilk hamlende bir avuç kopar. Zaten o bir avuç saçı görünce artık onda hal kalmaz saçın derdine düşer

0|0
    0|0
  • Karnına sağlam bir geçir yerden kalkamaz :d

0|0
    0|0
  • Saçını çek

0|0
    0|0
  • çok gec kaldın inş dayak yediğin video internete düşmez

0|0
    0|0
    • Geç kaldın derken? Ben kolay kolay dayak yemem rahat ol

• beni dövv sen beni döv parçala :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• saçı uzunsa saçından çektiğin gibi yere indir yerde tekme atarsın ha yapamazsan kendi saçlarını koru sonra baş parmaklarını kurbanın gözlerine bastır o arada karnına da bir tekme atarsın sonra kolunu çevirip çatırt diye kırarsan zaten nakavt olur ha daha da ileri gidiyim diyosan pıçakla.

0|0
    0|0
    • Saçtan çekeirm çekmesinede ben onun saçından çekerken o da armut toplamaıycaki

• saçına yapışıp kalmıcaksın 1 hakkın var çektiğin gibi yere indirmen lazım yoksa saç saça o öyle gider

• bencede öyle yapiyim içimi rahatlattın teşekkür

• Kız senden iri mi? kilolu veya zayıf oldugunu belirt taktik vereyim :)

0|0
    0|0
    • BenimLe aynı ne zayıf ne şişman benden az bir şekilde kilolu hafiften

• Bak şimdi saçları uzunsa eğer topuz yapar da gelir o kavgaya ilk önce saçlarından tut kafasını öne doğru eğ sonra dizinle çenesine iyi bir tekme geçir başka hiçbir şey yapmana gerek yok kız acıdan kıvranır sana vuracak hali bile kalmaz

• Ezikler.

0|0
    0|0
  • Saçını başını yol.

0|0
    0|0
  • Sevmek her şeyin başı

0|0
    0|0
  • döv hepsinii sadasffdf

0|0
    0|0
  • yaş kaç?

0|0
    0|0
    • 19 yaş

• Gidin kitap okuyun gezin tozun ne kavgası bu ya.. Neyse illa dövücem diyorsan önce kasıklara sonra karaciğere (sağ göğüs altı) en son da kulağa vurursan nakavt edersin

Yükleniyor...