Vücut geliştirmeyle ilgilenen arkadaşlar bakabilirmi?

Arkadaşlar benim boy 1.70, kilo 70 30 kilo vermiştim. Asıl sorum şu benim omuzlar 109 cm belim 65 cm (Göbeğin biraz üstünden ölçtüğümde 65 alta doğru inince 64) internetten gördüğüm kadarıyla vücudumun üçgen görünmesi gerekiyor (omzun belin 1.5 katı) ama belimde yağ fazlalığı var bu yüzden üçgen gelirken bir anda gene düzleşiyor ama bel ölçüm 65 cm bu nasıl oluyor belimde biraz boşluk var acaba ondanmı

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Ne tarz sporlar yaptın ağırlık çalış bira da göğüse çalış beslenmende de sorun olabilir

0|1
    0|0
    • 1 2 ay vücut geliştirme yapmıştım göğüs antremanlarımı aksatmıyorum, beslenmemde karbonhidratı kestim protein tüketiyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Ne diyon bilader labirent mi anlatiyon

0|1
    0|0
    • Omuzlarım 109 santim belim 65 santim ama vücudum üçgen değil bel bölgemde yağlar var anlayamadığım şey belim yağlıyken nasıl 65 cm olabiliyor

• omuzlar 115 olsa 1.70 boya göre iyi olurmu sence?

• 3gen peynire donersin
      Simitin arasina koyarlar seni

Kızlar Ne Diyor 3

• nasıl 30 kilo verdin?

0|0
    0|0
  • @Ehlabayo ne anlatıyor
    gram anlamadım :/
    bu arkadaş yardımcı olsun bence sana :/

0|1
    0|0
  • Döverim seni ben gücüm yeter

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yağ oranın fazla olduğundandır dostum

0|1
    0|0
  • Omuzlar darmis. ortak dedigini pek anlamadimda ucgen oyle basitmide?

0|1
    0|0
    • İnternette okumuştum da belin omzundan 1.5 kat fazlaysa üçgen vücut oluyormuş

• Alakasi yok. calisirsan ucgen olur. bel ince omuzlar genis kanatlarda cikik olacak

• boyun kısa çok kas yapmaya calışma plaj vücudu yap yeter

0|1
    0|0
    • bende öyle yapmaya çalışıyorum da kafam büyük :) benden uzun olan arkadaşlardan daha geniş duruyorum ama omuzlar sanki darmış gibi duruyor kafam yüzünden

• seni gözümde canlandırırken devrem yandı :D

0|1
    0|0
    • baya karışık anlatmışım kısaca 109 cm omuz 65 cm belim var ama üçgen değilim belimde yağlar var. Anlayamadığım belim yağlı olduğu halde nasıl 65 cm olabiliyor

Yükleniyor...