Çocuk ismi konusu soru başlığı kısa değil

bugün nişanlımla çocuk ismi konusundan konu açıldı. önce ben senin istemediğin bir ismi koymam dedi, bende adı ne olur ki acaba ne koyarız dedim, direk babasının adını söyledi. daha önce bir kaç konuşmamızda da aynı şeyi söylemişti. bende kağıda yazalım kura çekelim hangisi çıkarsa demiştim ve kabul etmişti. o babamın adı olur deyince ben biraz kırıldım. ben kız çocuğu için demiştim onu demedim dedim, o da ben sana diretiyorum hiç bir şey demiyosun dedi güldü. ben diretmenin yanlış olduğunu ortak karar verilmesi gerektiğini söylemiştim zamanında. sizce neden böyle bir tepki verdi? ben onu hiç üzmek istemiyorum bir şey diyemem içimden geçen başka isimler var ama o öyle deyince ben lafımı yutmak zorunda kalıyorum söylemiyorum. olsun diyorum sadece üzülmesinden korkuyorum.

ama hem kuraya tamam deyip hem de böyle babamın ismi deyince ne biliyim aklıma takıldı, neden böyle yapmış olabilir.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Ne gerek var böyle şeylere anlamıyorum.. İlla anne/baba adı olacak diye :/ Saçma geliyor.

1|1
    0|0
    • canım valla bana da saçma geliyor, kırılıyorum ama içimde kalıyo işte ben dile getiremiyorum.

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben de sevmiyorum illa anne baba adı olacak diye.

demek ki o senin gibi düşünemiyor. Acaba nişanlımın aklından ne geçiyor diye düşünemiyor demek ki...

1|0
    0|0
  • bence babasının adını koyun

0|0
    1|0
    • benim için gerçekten sorun değil konulması. zaten kötü bir isimde değil, ama ben uzun yıllardır üç isim düşünüyodum hep dedim söyledim. geç onları dedi direk. yani ben kırılmasın diye hiç olmaz istemem bile demiyorum ama o böyle deyince üzülüyorum

• iki isim koyun babasının ve senin istediğin

• babasının adı zaten bileşik isim :S

• Anne ve babadan gelen adlar koymayında ne koyarsanız koyun.

1|1
    0|0
  • evlediniz, üstüne çocuk yaptınız, erkek oldu, her şey tamam...sadece adı kaldı :D vah vaaahh

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çift isim koymak en iyisi birini sen , diğerini onlar... Aslında 9 az karnında taşıyon annenin vermesi lazım

0|0
    0|0
  • Baba ismi verilmesinden açıkça hiş hoşlanmıyorum.

1|0
    0|0
    • ben onca hayal kurmuştum onla oturup bir saat isim düşünmek isterdim, isimler kitabına bakmak anlamlarını araştırmak isterdim. ama o böyle deyince isteğim kaçıyo

• Açık konuş onunla,işine gelirse de.

• nisanlinin babasini ismi ney, cok mu kotu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...