Pes 2013 bilenler buraya lütfen ?

arkadaslar barca cok abartılmıs ve ben sevmıyorum onu almayı kardesim alıyo ve halıyle yenıyo iyi bir taktık ya da çalım baskı tusları neler ?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Real Madrid'i al forvete benzema ronaldo sağ kanat esien sol kanat mesut orta saha ilersi modric orta saha xabi alonso essien arbeloa sağda marcelo solda bek ortası ramos pepe kaleyede lopez(güncelleme varsa) yoksa Casillas yenersin ...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• real madridi al. ya da sende barcayı al gfhdjnm

0|1
    1|0
  • Barca ya da Real al. Herşey senin oyuna bağlı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kalecileri kötü ona yüklen ya da sende barcayı al veya real al hızlı kontra atak ya da top çevirme oyna en iyisi budur bence

0|1
    0|0
  • Bence barca o kadar iyi değil iyi bir pesci olarak söylüyorum x ve kareye aynı anda basarsan pres yapar barca çok pas yapar tek avantajı odur bracanın kaleciside iyi degil al mencistır cty hiç bozma kadroyu teveze geldiğinde üçgene bas bir ara pas aguero karşı karşıya gerisi senin becerin

0|0
    0|0
    • bende alıyorm emın ol manc cıty ama arkadas messı nerden vursa gol kafa becerisi yok gelen gol sıkıldım zoratıp kolay yemekten

• Al Real'i üstüne tanımam,Hızlı kontra yap tek forvet Benzema,kanatlara Roni ile Di Maria yapıştır ortada Mesut komser, geri ortada Xabi ile Modric. Tamamdır yardır

0|0
    0|0
  • Al galatasarayi arman icin oyna

0|2
    1|1
  • Juventusu al savunma ve kalecisi çok iyi biraz defansif oynat hizli kontra atağa ayarla kolay gol yemiyorsun.

0|0
    0|0
  • Tüm tuşlara bas.. asdsasad

0|0
    0|0
  • Oynamayı bilmiyorsun demek ki :/

Beşiktaş'la her takıma fark atıyorum karşıdaki de iyi oynamasına rağmen.

0|0
    0|0
  • PSG, Atl.Madrid falan çok iyi 2013'de..

0|0
    0|0
  • barçaya karşı psg

0|0
    0|0
  • klasik brezilyayı al nerden vurursan vur gol oluyor

0|0
    0|0
  • Oyun içi motor ve fizik motoru çok dandik olmuş. Bence fifa oyna bir de ona bak.

0|0
    0|0
  • psg seçmelisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...