Hatalar yaptınız sevdiğinizin sevgisini kaybettiniz ne yaparsınız?

Hata yaptınız sevdiğiniz yıllarca herşeyi paylaştığınız insanın sevgisini kaybettiniz. Olumlu çabalar gösteriyorsunuz ama sonuç alamıyorsunuz. Şarlarını kabul edip ona döner misiniz? yoksa inadınızdan geri adım atmaz ayrılır mısınız ?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• çok inatçyığım ama çok sevdiğim biri için inadımı kırabilirim ne olursa olsun :)

0|1
    0|1
    • seven insanın inadı biyerde kırılır kaybetme pahasına inatlaşmaya gitmez bence de :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayır.Gururla alakası yok. Geri adım atamam.Bende eski yerini araması imkansız.Selam veriyorsam ki oda hata bence eski günlerin anısındandır.Hiç bir zaman U dönüşü yapamam çünki ben artık o eski ben değilimdir oda değildir.Muhtemelen yalnız olduğunda bana kedi gibi yanaşıyordur.Eskiyi anımsıyordur.

0|0
    0|0
  • böyle bir sey benım de basıma gelmıstı sevgılım benim ıstemedgım bı kac davranıs yapmıstı daha sonraları bunlar onun ıcınde huzursuzluga neden olmustu kafasını kaldrp yuzume bakamıyordu ama brbrmzı cok sevdıgımz ıcın pes etmedık sevıyorsan bıraz daha gayret et demekkı cok sınır eetmıssın m.etme guzel gunler hatrına affetcektr senı sahsen ben dayanamams ole yapmıstım

0|1
    0|0
    • yok bunlar bana yapıldı. şimdi hiçbirşey olmamış gibi geri gelmek istiyor ama ben kabul etmiyorum çünkü gelecekte benzer şeyleri tekrar yapacak. o güvenceyi vermedi inadını kıramıyosa benim için arada sevgi olmadığının başka bir kanıtıdır bu da :) biz bitirdik zaten cevap için teşekkürler.

• seviyosam ne inat nede başka birşey dinlemem ben şahsen bir düşünürm gelecekte nolcak bir başkası olucak yanında diye zaten o düşnce yetr

0|1
    0|0
  • hata yapan bilerek yaptıysa göze almıştır onu zaten kaybetmeyi

0|1
    0|0
  • Bir kere araya soğukluk girdiyse tekrar dönsen bile ayrılmak garanti artık dikiş tutmaz o ilişki.En ufak hatada hemen eski defterler açılır ve daha sert kırıcı bir tavır takınırsınız

0|0
    0|0
  • şarta şurta kalmışsa bitmiştir o iş. ayrılırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 3 mum yakarım keyfime bakarım. ne yapacam başka yani. saçımı pas pas edecek halim yok ya. "biri gider gelir birisi ne sanmış bu kız kendiniiiii, bulamam mı zannetti. bulurum bulurum söyle o kıza selam söyle neyi var neyi yoksa alsın gitsin." çeliğin dediği gibi...

0|0
    0|0
  • cok seviyorsam donerimm...

0|1
    0|0
  • Sevgi gittiyse gerisi törpülenir zaten

0|0
    0|0
  • geri adım falan atmam ne kadar çok sevsem de onun köpegi olmak zorunda kalacaksam o iş yatar.şart mar koşamaz.

0|0
    0|0
  • Hatamın büyüklüğüne göre değişir eğer çok büyük bir hata ise hiç ısrar eteme barışmak için ayrılmayı teklif eder gururumla giderim ama küçük birşeysede yapmayacağım şey yoktur

0|0
    0|0
  • hayat devam ediyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...