Hoşlandığınız ve bakıştığınız kiş isize teklif etse

Hoşlandığınız ve bakıştığınız ama karşılıklı çekinmekten konuşamadığınız kişi size teklif etse tepkiniz ne olur? Hadi herkes yazsın :)

Güncellemeler:
Olumlu olumsuz olarak yahu :D

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Üzerine atlarım :)

0|0
    0|0
  • Teklif falan etmesin. Arkadas gibi yaklasip normal sohbet etsin. ilerki zamanlarda yakinlasiriz zaten. Akisina birakmak lazim böyle seyleri..

0|1
    0|0
    • Kız için ilk olcak kız çekiniyo konuşamıyo yani öyle durumda :D

• valla en güzeli akışına bırakacan

• elim ayağım titrer ilk başta ne diyeceğimi bilemezdim heralde...

0|0
    0|0
  • ben zaten bakıştığım kişiyi bekliyorum tepkimi hiç bilmiyorum :D

0|0
    0|0
  • mutlu olurum başka ne olunur ki ağlıcak değilim ya

0|0
    0|0
  • aa ben mi bir dk ben mi cidden ben mi der kalırım sanırım

0|0
    0|0
  • mutlu olurdum ve o günü hiç unutmazdım

0|0
    0|0
  • :( heyecandan elim ayağm dolanrdııııı :( ihtimali yok ama

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bencede güzel olurdu ama onunda benden hoşlandığını bilip bu sürenin daha uzun sürmesini isterdim :)

0|0
    0|0
    • Belli bu durumu yaşamamışsın hiç ilkleri güzel sonlara doğru çok sancılı :) Kıskançlık hat safada vs. vs. ve tabi bellide ediliyor bu

• dediğimi anlayabilmeleri için uzun bir ilişki yaşamaları gerekli şuan kız arkadaşımla 2 yıla merdiven dayadık hazıranın 7 si 2 yıl şuan mükemmel bir ilişkim var ama o ilk zamanları arıyorum birbirimizden çekinerek konusmak bakışmak bambaşkaydı bunu anlamanızı bekleyemem tabiki :)

• Durumdan duruma değişir bu. Mesela bu kızla aynı sınıftaysan inan her zaman hoş olmuyor. Günde 5 gün ve günün pek çok saati bu kızın gözleri senin üstünde. Durumu senin ve kızın yakın arkadaşları dışında bilen olmuyor diğer kişiler sizi boşta sanıyor. Bu yüzden kız ve erkek karşı cinsle yakın muhattab olunca aşırı kıskanmalar ve bakışlarla bunu belli etmeler başlıyor. Günün berbat oluyor

Yükleniyor...