Tavsiyelerinizi Bekliyorum?

selamun aleykum. adım yunus 23 yaşındayım. 1 ay önce sigara bağımlılığımı yendim ve inanılmaz bir kilo artışı yaşadım 1 ayda 20 kilo aldım. allah sizi inandırsn sofradan kalktıktan 5 dakika sonra acıkma hissi felan duyuyodum. sigara gibi bir illeti bıraktıysam bu kilolarıda verebileceğime inanıyorum. şu an için herhangi bir işte çalışmıyorum.
yaşım 23
boyum 176
kilom 120
şuanlık çalışmıyorum. günde 10 kilometre yürüyüş yapıyorum. günde 1 ya da 2 sürahi su içiyorum. yeşil çay tüketiyorum.
Vucud tipim Endomorph. inanılmaz hızlı kilo alabiliyorum ve inanılmaz şekilde hızlı verebiliyorum bende anlamadım gitti vücudumu çözemedim.
bunlara dayanarak bana (maliyeti düşük) farzı misal fakir definasyon diyeti verebilirmisiniz. varsa 1 aylık.
güzel bir huyumuda söyliyeyim. yemek ayırt etmiyom allah ne verdiyse yiyom ama klasik türk insanı gibi bende ekmeği çok tüketiyorum.. mümkünse kırmızı et koymayın listeye biliyosunuz et fiyatları uçtu gitti. oyüzden tavuk eti olan diyet önerirseniz çok sevinirim. zaman ayırıpta cevap yazan herkezden allah olsun.

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...