Kas kaç ayda çıkar?

Kas kaç ayda çıkar ?

arkadaşlar vücüt kaç ayda oluşur? ne kadar çalışmam gerek? Neyle başlamalıyım? Bu vücut kaç ayda olur? Teşekkürler 😄

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bu fotodaki gibi 2 yılda olursun ama 1 yılda tam olarak kendini belli eder eğer cok yağlı vs yersen böyle duba gibi olacak şekilde yersen 6 ayda da olur.

0|1
    0|0
    • Yağ ihtiyacımı nasıl karşılarım 75 kg yim

• Kafama bir soru takıldı ama hala düşünüyorum. Şimdi steroid ilerleyen zamanlarda zarara dönüştüğünü biliyoruz peki başta kullanıp şişirsek sonrasında antremana dönük çalışssak steroidi bıraksak yine bir zarar etki edermi altyapı hazırlıkları gibi :)

• ben kullanmadım hic ama bildiğim kadarıyla vucuduna o maddeyi alman her ne olursa olsun zararı olur ama tabiki kısa süre kullanırsan daha az zararı olur ne kadar zarar verir onu bilemiyorum cunku kullanmadım ama tavsyem gerçekten gerek yok karaklıysan egere bu işe zamanla güzel oluyor vucut

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 13

• 10 gunde tamamsın kanks

0|1
    0|0
  • Bu vücut 2 yıl alır.

0|1
    0|0
  • Çalışmana bağlı

0|0
    0|0
  • bilmem

0|1
    0|0
  • zor işlr 12 aya kadar yolu ver eğer sağlıklı beslenirsen..

0|1
    0|0
  • Amele lik yap kardeş spor salonu na boşuna para verme hem kas yap hem para kazan akıllı ol :)

0|1
    0|0
    • Para sorunum yok çok şükür kardeşim 😅

• O zaman tamam bizde olmadığından öyle düşündüm

• 5senede olur

0|0
    0|0
  • 6 ayda spor yapıyor musun diye sorarlar 1. Yılda vay kanka sık bir derler. Protein tozu ile desteklemen lazım

0|0
    0|0
  • ayda mı :D

0|0
    0|0
  • Bu vücut 2/3 yıl kaliteli antreman ve beslenme ile belki olur

0|0
    0|0
  • Hayatin boyunca calismalisn

0|0
    0|0
  • bilmem :D