Erkek sevgilisi varken neden başka kıza bakar?

birinden hoşlanıyordum onunda bana sürekli baktığını farkettim beni görünce hareketleri değişiyordu.daha çok ben ona bakmıyorken bana baktığını farkediyordum sınıfımızın önünden geçerken direk benim olduğum yere bakıyor eğer aynı ortamda yürüyorsak yavaşlıyordu yanyana geliyorduk derken ben bu çocuğun sevgili olduğunu öğrendim başka bir şehirde sizce ne yapmaya çalışıyordur?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Asla aldatmayan erkek bile bakar. Biz sürekli bakarız. Araba sevdası gibi genetik bişey. Araban yokken kendine araba bakarsın, en beğendiğin arabayı aldıktan sonra bile arabalara bakmaya devam edersin. Bu demek değil ki arabani değiştireceksin. Mesela senin hiç ayakkabın varken ayakkabılara baktığın olmadı mı? Bazı şeyler genetiktir değişmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Göz doymazlıgı var ego tatmin etme var hem bu sadece erkeklerde degıl kadınlardada cok var ama erkekler agırlıklı olarak yapıyorlar

erkegin böyle bir felsefesi var ne yani kaleci kalede diye goldemi atmiyeah işte bu dedıgın şey o felsefik düşüncenin pratigidir takma kafana ;)

0|0
    0|0
  • Aslında cevap çok basit erkekler her kadın'a bakar (Yani hemen hemen); ancak çoğu kadın bunun altında bir şey arar, "acaba beni çekici mi buldu, vs. vs." aslında bizim ki sadece meraktır şöyle ki "ben ona baktım bakalım nasıl bir tepki verecek" şeklinde yani biraz ego var sanırsam ben evliyim ama her hatuna bakıyorum (tabii yanımda eşim yoksa). Ama anca bakıyorum elbette aldatmıyorum eşimi :)

0|0
    0|0
  • sevgılısı cırkın mı

0|0
    0|0
  • Başka şehirde sevgilisi var. "Gözden uzak olan gönülden de ırak olurmuş." derler. Bence bir boşlukta ve boşluktayken seni keşfetmiş, etkilenmiş. Sadakatsiz biri olma ihtimalleri yüksek.

0|0
    0|0
  • bence egosunu tatmin etmek için bile yapıyo olabilir dikkat et en tehlikelilerimiz bunlardır :)

0|0
    0|0
  • Diyetteyiz diye menüyede mi bakmayalım yani ne var bunda bu kadar abartıcak ?

0|0
    0|0
  • göz hakkı diye bir felsefe var erkeklerde bilmiyomusunuz ? :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çünkü erkekler ayran gönüllüdür. Bugün sana öyle bakar yarın başkasına.Ne olursa olsun o çocuğa yüz verme derim. Sevgilisi yerinde olduğunu düşün.Ya da aranızda bişey oldu sevgili olduğunuzu düşünün aynı şeyi sanada yapar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...