Gencler zayiflamalı soru sorcam bir bakasınza?

Simdi ben yazin 55 kiloya kadar dustum ama bu sene dogru durust evden cikmadim hareket etmedim haliyle kilo aldim. Tam 63 kilo olmusum simdi disari cikmayi pek sevmiyorum bu aralar canımda istemiyor. Evde yapabileceğim sporlar var mi? ya da bana yeme icme ile ilgili tuyo verebilir misiniz? Bu vucutla bikini giymek istemiyorum. Sporla ilgili bir kac video baktim sacmaydilar. Siizn bildigin bir video var mi?

Güncellemeler:
Yardmmm.. help mee 😣

1|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Her şeyinden birer kaşık birer dilim veya birer çatal azalt. Her gün biraz daha azalt ve böyle alıştır kendini. Miden küçülür ve eskisi kadar yemek ihtiyacın kalmaz. Tatlı şeyler içinde geçerli. Ye ama bir şartla sürekli birer gıdım azalt. Bir süre sonra 1 çatal almakla yetin. Spor konusuna gelirsek, tek başına yapacağım diyorsan illa hergün 1-2 saat çık tempolu yürüyüş yap. Ya da en güzeli ve sağlıklısı zayıflamayı da hızlandıran fitness veya zumbaya yazıl. Bol şanslar 😇

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• pistol squat sinav masa alti elle tutmalik masa rows ve high intensity interval training sonunda 15dk yap once guc antremani yap haftada 4kez 30-45dk ondan sonra 15 dk cardio yap yuksek zorluk seviyede

1|0
    0|0
  • sporla kilo vermek cok zor ben bir ayda 10 kilo sirf yag verdim kaslarim ayni kaldi

1|0
    0|0
  • herbalife kullan kesin verim alırsın kesin

1|0
    0|0
    • Hm anladim yinede teşekkürler vakit ayirdigin icin

• o vucutlada bikini giy derim ben;

0|0
    0|0
  • Evde mekik çek hacı günde 100 150

0|0
    0|0
  • saçma olduğunu nereden çıkardın?

0|0
    0|0
  • Kosacaksinn. evde bisey olmaz

0|0
    0|0
  • Ip atla

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Ekmek yeme
    Yoğurt cok ye ve acı.
    Hareket sart kardio cok işe yArıo evde ip atlayabilirsin.
    Corbayı cok tüket tok tutar ve hafif de aynı zamanda. Ve tabiki salata.
    Acı ve Yoğurt mutlaka ye

1|0
    0|0
Yükleniyor...