Çok güçsüzüm ne yapmalıyım :( ?

fitnessla ilgileniyorum ve vucudum normal bir kıza göre kaslı özellikle kollarım baya iyi ama güç olarak zayıfım mesela bilek güreşi yaptıgımda erkekler genelde yeniyo ve kızlardanda yenen oluyo alay konusu oldum artık :(

0|1
0|20

En İyi Erkek Görüşü

• erkekleri geç
    kıxlar için sadece bilek güreşiyse onun antremanları var onları yapabilirsin

0|0
    0|0
    • ama yenildiklerimden spor yapmayanlar bile var :/ herkez bosuna calısmıssın dyo

• muhtelemen

• denerim ozaman :)

Erkekler Ne Diyor 19

• eski bir dövüşçü olarak, dövüş sporlarına yönlendirdiğim her şahıstan ''önce kas yapayım sonra dövüşe başlayayım'' lafını duydum. Neden kas diye sorduğumda kardeş kas yaparsan daha güçlü olursun yumruk yesen işlemez falan filan gibi abes laflar duydum. ama sadece şunu söyleyeceğim kas güç değildir. güç insanın fiziğinden kaynaklanmaz öfkesinden kaynaklanır. ne kadar öfkeliysen o kadar güçlüsündür

0|1
    0|0
    • ben fiziki yapımı beğeniyorum sadece güçlenmek istiyorum yani dövüş sporlarınamı yönelmeliyim

• artmazmı yani gücüm

• artmaz belki bir nevi dayanıklı olursun

• bilek güleşi kas çalışmakla alakalı bişey değil benide yenerler ben boxcuyum ama tek yumruguma bakar hepsi bilek ayrı bir olay

0|0
    0|0
  • kilo al guc antremani yap pullups/barbellrows/overheadpress/benchpress/squat/deadlift

0|0
    0|0
  • Eyvah kasli kacin

0|0
    0|0
  • bol barfıx sınav cek

0|0
    0|0
  • 30 cm lik bir çubuğa ortadan ip bağla diğer ucuna 5 kg lık ağırlıp şişe bişi bağla ipin uzunluğu 50 cm falan olsun sopayı iki yanından tut ve ellerini öne düz tutarak sarmaya başla sonra yavaşça bırak 3 kere yapsan günde bunu bileklerin güçlenir.

0|0
    0|0
    • dambıllarla olmazmı?

• teşekkür ederim

• rica ederim

• Boş beleş işler bunlar hep

0|0
    0|0
  • Bırak yensinler

0|0
    0|0
    • ama yenen kızlardan spor yapmayanlar bile oluyo

• Boşa yapmışsın o fitnessı bu kafayla

0|0
    0|0
  • erkekler yensin zaten de bilek meselesi ve teknik meselesi o ya. bileğini güçlendir çıtkırıldım olmasın

0|0
    0|0
    • hiç çıtkırıldım bir goruntum yok aslında

• teknik değil , bilek değil , güç değil :D her şeye bir aksi cevabın var :D

• :)))

• bilek güresi tekniklede alakali bilek güresinde güclü olsan ne yazar gercek anlamda güclü olmadikca

0|0
    0|0
    • Ben iki anlamdada guclu olmak istyrum..

• Bence kaslı değilsin yaglisindir

0|0
    0|0
  • Adi üstünde bilek güreşi kasa bakmaz bu bileği güçlü olan kazanir. Ama bilek hareketleri de var.

0|0
    0|0
    • bikere bende öyle dedim beni yenen birine aynı sekilde en yuksek agırlıktaki barı kaldıran kazanır ozaman dedi ben onun kaldırdıgı agırlıgı kaldıramadım :/

• Boşver güçlü olup napcan bir hedefin mi var. Zayıf ol spor yap yeter

• hayır ama kızlar arasında biraz alay konusu oldum

• Ay kıyamam 😂😂😂

0|0
    0|0
  • dans et mesela...

0|0
    0|0
  • Dalga geciyosun :)

0|0
    0|0
  • Kaş demek güç demek değil

0|0
    0|0
    • hiç guc artmazmı yani :(

• Sen beni doversin boşver kendi cinsinden herkesi dovebilmen şart mı

• kavgadan bahsetmyrum ben

• Erkekler yener de kızlar nasıl yeniyo anlamadım hele spor yapmaayanları

0|0
    0|0
    • Evet. Ki agirlik calisan biriyim kasli kollarim var

• evet nadirde olsa oluyo

• Kaslarım var derken ne kadardır ki gücün mesela bicepsle kaç kilo basabiliyosun

• kolun kaslı olsa da bileğin incedir bileğini güçlendir biraz

0|0
    0|0
    • ön kolumdada kas var ama

• yenildiğim kızlarınkinden ince değil

• o zaman kaslı değilsindir veya kemiğin incedir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...