Spor xperleri gerçekten spordan anlıyor mu ya?

Hepsi anlıyor mu yoksa boş boş yazıyorlar mı ?

0|0
9|16

En İyi Kız Görüşü

• Yok ya ssdfghhh yazıyor xper kazanıyorlar işsiz misin sen?

1|3
    3|1

Erkekler Ne Diyor 16

• üst sıralardakilerin çoğu iyi anlıyor istisnalar da var tabi

5|3
    3|1
  • Ben kendim adıma söyliyeyim burada ki bir çok insan spordan falan anlamıyor, herkes kendi işine gelene puan veriyor gelmeyene vermiyor, bir 3 büyük svdası gidiyor şimdi burada bir kaç tane soru sorsan spor ile ilgili kimse bilmez sonra ben futboldan anlarım der, harbi spordan anlıyorsa google bakmadan cevaplasınlar diyecem gerçekten futboldan anlıyorlar, serbest vuruş da adam kendi kalesine gol atsa ne olur, sayılırmı oyuncuya kart verilirmi düşünceniz ne diye sorsam emin ol google bakmadan cevaplayamazlar, ben kendi adıma konuşayım hemen hemen 23 yıldır sporun içindeyim yani hafta sonu hiç bir şey olmazsa gider amatör maç izlerim oynamadığım takım kalmadı profosyenelde oynadım, şuanda aktif bir hakemliğim var ama işte 3 büyükelrden birini tutmayınca bu sitede ister istemez ilk 5 in içine giremezsin

0|0
    0|1
  • kimi sallıyo ama beni en çok güldüren :) bayanlar takımlar hakkın da idda kupon hakkın da soruyolar ya , nasıl ya diyip kopuyorum :D hiç yakışıyomu bir kıza

arkadaşlar sizce bizim galatasarayın ilk 11 i ne olur demek :D :D

0|0
    0|0
  • takım tutan herkes bizim ülkede sporun üstadı ,teknik direktör,yardımcı antrenör, klüp as başkanı ,klüp başkanı ,masör ,top toplayıcı gibi potansiyel özelliklere sahiptir sen ne diyon :)

0|0
    0|0
  • Ona bakılırsa zamanında çook eskiden makarna nickli bir üye vardı O.O

O zaman herşeyden en iyi anlayan o en süper o olur mu öyle şey hani bilmesek klsdjk. O sporda en xperler site kurulduğundan beri burada olanlar çok eskiler hani ..

0|0
    0|2
  • Spor xperleri gerçekten spordan anlıyor

0|1
    0|0
  • türkiye deki her erkek spor konuşur ve kendisini spor uzmanı zanneder. özellikle de kendisini dinleyen birilerini bulduğunda.

ama birçoğunu konuşmasını dinlerken kulakları tıkamak gerekir.

cevabı burada arama, elinin altında google var. adam gibi kaynaklar işine yarar.

0|0
    0|0
  • en çok takıldığım kategori spor çünkü aktif sporun içindeyim

0|0
    0|1
  • alakası yok be

0|0
    0|1
  • bu nasıl soruya?

0|0
    0|0
  • anlayanda var ama çoğu bunu iş olara gördüğü için pek ilgilenmiyorlar ben kendi programlarımı kendim hazırlıyorum.soracağın birşey olursa sorabilirsin

0|0
    0|0
  • Sporda bizim ulkede herkes hakem yonetici ve teknik direktordur unutma hatta arada federasyonluk yaparlar takim baskani da olurlar hey masallah

0|0
    0|0
  • Ne önemi var ? Her kategorinin gerçekten ehlini araştırıyor musun ?

1|0
    0|1
  • Hepsiii herşeyden iyi bilenlerdir kendilerince:))

0|0
    0|0
  • Anlıyorum sor bakayım

0|0
    0|0
  • Baros anliyor diye biliyorum. Sadece Spor'da takiliyor cunku.

GizliSorupGizliyeKapatanlar.com

2|1
    0|5

Kızlar Ne Diyor 8

• İlk 4 Kesinlikle çok çok iyi anlıyo..

Kurabiye - Ronaldo- Beberuhi <3 - Baros

5. Benim bu arada Balım :)

4|6
    1|1
  • Anlayanda var anlamayanda , atanda link

0|1
    1|0
  • Evet anlıyorlar

2|1
    1|0
  • baros kesinlikle futboldan iyi anlıyor,çok kez tanık oldum yorumlarına.Ama diğerlerini bilmiyorum,yorum yapamam

1|2
    2|5
  • Spor'da 42. sıradayım, demek ki anlıyomuşum.

0|0
    0|0
  • Hic dikkatimi cekmedi.Kimler xper bilmiyorum bile.

0|0
    0|0
  • anlayan anlamaya doluşuyor

0|0
    1|2
  • 1 tanesi hariç hepsi anlıyor ama o kişi esila değil

0|0
    3|3
Yükleniyor...