Boy uzatma ile ilgili bikaç soru sormuştum

Hani görmeyenler olmuştur falan diye tekrar sorayım diyorum. 19 yaşında 173-174 boydayım son 1 yılda 1-1.5 cm uzadım, uzamam durmadı daha. Haftanın 3 veya 4 günü yüzüyorum demire asılıyorum ve ip atlamaya da başladım. Bol bol kalsiyum tüketiyorum sizce ne kadar uzarım? Varsa bunların dışında tavsiye onları alabilirim. Yorum ve tavsiye verecek olanlara teşekkürler.. (Hedefim 178-180 aralığı)

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• hacı gene mi aynı soru :DD uzamadın mı sen hala :DD

0|1
    0|0
    • hacı farklı insanlar görsün de farklı cevaplar alıyım diye soruyorum :D sende kabus gibisin sürekli çıkıyosun karşıma :D

• yok öyle bir dünya yemişim ipini baskete smaca kalktıgında cok yükseğe sıçrıyosun ip ne la azar azar gerdirio boşuna bacak yoruyor bana güven olm bn sna bir omlet yapsam dilini yersin la nie sevmion ondan böle zayıf kaldın zaten :DDD

• hacı bir yumurtamı var yüzlerce çeşit yemek yiyorum :) haziran temmuzda protein tozu kullanıp yavaştan vücut geliştirmeye giriyim diyorum çok ağır kilolara girmeden. İnanılmaz hırslıyım içimde kötü bir his var en fazla 175 olurum gibime geliyo .s

Kızlar Ne Diyor 3

• belki 1-2 cm daha.

0|1
    0|0
    • imkansız diye irşey yoktur kuzenim 18,5 yaşından sonra 10 cm uzadı.

• hatta lisedeyken bir arkadaşım 11 den 12 ye geçerken yazın 10 cm civarında uzamıştı yaşı 17 di.erkeklerin çoğu askerde 2-3 cm uzar.yani 19-20 yaşında.

• Arkadaşım bence internette iyi bir araştırma yap. Orada her türlü boy uzatma yötnemi ile karşılaşırsın. Boyuzatma.co ya bakabilirsin mesela.

0|0
    0|0
  • bana sorarsan boy problemin yok. kısa değilsin. 173 gayet iyi. bahsettiklerin yararlı hareketler, özellikle de demire asılma.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben 18 yaşin girdiğimde boy 178 di 2 ayda da 183 oldum :D bu konuyu çok araştırdım baya şeyler öğrendim sen yorum at ben pc ye geçince sana baya yazarım bro.

0|0
    0|0
    • hacı anlatsana neler yaptın?

• kaçta uyuduğum önemli mi? yine 8-9 saat uyusam da gece 2 ve sabah 10-11 arası uyusam olur mu? çok denedim 12 den önce uyuyamıyorum

• tabiki gece uykusunda salgılanıyor sadece bildiğim kadarıyla güneş 5 te doğsa 12 de yatınca 5 saat gece uyklusu alcam 10 da yatarsan 7 saat geece uykusu. yatmadan önce zıpla,kendini yor,kafein içieren elma,ve kahveden uzak dur saat 10-11 gibi yatarsın biraz zorla kendini ben de uyuyamıyodum yatmadan önce 50 kere zıpladım kendimi yordum mışıl mışıl uyudum :D

• kardeş 4 ay önce sormuşun ne oldu senın boy :D

0|0
    0|0
  • bnim yaşımda 18 boy 1.70 2 cm bile uzasam iyidir.yüzme şansım yok napmalıyım?

0|0
    0|0
    • evde tavana zıplama hareketleri yapabilirsin, google a boy uzatma egzersizleri yazıp görsellere tıklayınca resimlerde gösteriyor onları yapabilirsin ve bol kalsiyum ve vitaminli şeyler tüketebilirsin. şeker ve tuzu da azalt. gece 12 den önce uyumuşol

• bende uzamak istiyorum ya. erken yatmanın etkisi var mı bu olaya?

0|0
    0|0
    • büyüme hormonu en çok gece 12-02 arası salgılanıyormuş ama uyuyosan tabii. ben bir türlü beceremiyorum o saatlerde uyumayı .s

• uzarsın dediklerini yaparsan 5-6 cm daha .

0|0
    0|0
Yükleniyor...