Sınıfta şaka olsun diye eşortmanımı indirdiler :( moralim çok bozuk yardım edebilir misinz?

Ya okula serbest gelmiştim bir arkadaşım eşortmandan kiloduma kadar çekti çıplak gözüktüm resmen.2 saniye falan sonra hemen yeniden çektim eşortmanımı arkadaşıma vurmaya başladım oda olum şaka yaptık abartma dedi. Bende utandığımı belirtmeyim diye neyse yiğidin çatalı meydandadır diye bağırdım. Ama aslında cidden çok utanıyordum rezil olmuş gibi hissediyordum :(. Neyse bundan 1 ders geçti ben teneffüste biz 5-6 kişiyken duvara yumruk atmaya başladım sinirden ağlamaya falan arkadaşımda olm ağlama sen ağlayınca biz üzülüyoruz lan falan dedi. Sonra al olum bir bak sınıfa seni takan var mı? Dedi o arada herkes kendi arasında konuşuyordu. Ama 2 kız bana şeyimi gördüklerini söylediler. Utanmamış gibi yaptım sonra arkadaş kendisinede olduğunu anlattı ağlarsan asıl hatırlarlar olum dedi. Bende tamam dedim şu an evdeyim psikolojim baya bozuk moralim falan. Napmalıyım sizce? Okulda bitmek üzere.(Videoya falan çekmediler ama çok utandım)

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• sırf bu yüzden bağcıklı eşofman giyiyorum :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• hımm. kötü olmuş. arkadaşlarına şaka maka yapmayın de. sne de onlara aynısını yap. görsünlker şakayı.

0|0
    0|0
  • Haklısın ama unutmayı dene düşünmemeye çalış utanç verici cidden erkek arkadaşın anlamaz bunu ama biz kızlar anlarız

0|0
    0|0
  • high school problems peh. takma geç ya gülerlerse çok istiyorsanız bir daha göstereyim de :D sen taktığını belli edersen onlar daha fazla uğraşır

0|0
    0|0
  • Sevdiğim çocuğun önünde düştüm. Bildiğin. Yere kapaklandım ahskajjaja 2 kez! Bence o kadarda üzülme bea ☺ geçer

0|0
    0|0
  • Ya takma onlarda iki güne unutular. Eğer sen bunu taktığını belli edersen hiç unutulmaz. Yasin kac?

0|0
    0|0
  • Bizim siniftakiler bilerek aciolar bosver :D :D :D

0|0
    0|0
  • bızım en fazla yaptıgımız saka sacını cekıp yardırmak olurdu demek kı sakalarda evrım gecırıyor :D :D :D

0|0
    0|0
  • Utanma utanma erkeğin malı meydanda olur :D

0|0
    0|0
  • :D vay be garibim jdjff zamanla unutulur sen onlara hatırlatmamaya çalış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Haahjajaj duvarı mı yumrukladın? Ağlayarak mı? Kusura bakma bir an gözümde canlandırdım..

Böyle insanlara prim verme.. Bak ben askerken şaka olsun diye arkadaşının popona gazoz şişesi sokanlar gördüm..

0|0
    0|0
  • Üzülme yak bir cugara

0|0
    0|0
  • Bizde yaptık güzel oluyor dal tsak 😂😂😂😂 komik sende başkalarına yaparsın..

0|0
    0|0
  • olur boyle sakalr banada sacma geliyor takma

0|0
    0|0
  • fazla buyutme.

0|0
    0|0
  • O yaşlar çok güzel yaşlar

0|0
    0|0
  • yiğidin malı ortadadır de rahat ol yoksa üstüne gelirler