Dün akşam İngiltere karşısında oynadığı futbolla, Türkiye Avrupa kupasında gruptan çıkarmı?

Rakipler, İspanya, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti
( İngiltere ye 2 - 1 yenildik ama ilk golleri ofsayttı)

0|0

En İyi Kız Görüşü

• 20. dakikadan itibaren izlemeye başladım ve izlediğim kadarıyla 29. dakikadan sonra güzel oynamaya başladılar. Süper oynamasalarda kötü oynadıklarınıda düşünmüyorum dünkü maçta.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu grupta şansımız olacağını düşünmüyorum. 2008 deki gibi mucizeler olursa artık. İsmail saatli bomba misali volkan gibi bizi ne zaman yakacağı belli olmaz. Yediğimiz 2. gol net onun hatasından dolayı kaleciyi şaşırttı. Yoksa temiz pozisyondu. Yerine hasan aliye forma şansı verilseydi keşke. Onun dışında ozan defansif direncimizi öldürüyor. Herif futbolcu değil bildiğin damızlık. O kiloyla bunu nasıl futbolcu yaptılar anlamıyorum. Kendisi Türk futbolunun özeti.. Angut hakem tarafsız gözükmek için bizi ayrıca doğradı. Böyle hakemler verirlerse işimiz dahada zorlaşacak.

0|1
    0|0
  • ilk ikinin direk gittigi 3. cüler arasındada en iyi 3 takımın gideceği ve 4 takımlı bir gurptan çıkmamak hakkaten mallık olur... -.- hani biri olmuyorsa digerine denk getiririsin yani :D

0|0
    0|0
  • maçı izleyemedim nasıl oynadılar iyimiydi türkiye

0|0
    0|0
  • Ozan yerine Topalı alıp libero çekse
    selçuk inanın yerine başkası oynası bu takım iş yapar

0|0
    0|0
Yükleniyor...