Fenerbahçe Galatasaray maçında taraftar olsun mu?

Bence Fenerbahçe Galatasaray maçı tarafsız olsun çünkü sonra şampiyonluğu kaybedince hazmetemiyorlar çıldırıyorlar Fenerbahçeliler sağa sola saldırıyorlar tarafsız olursa hem cezada almaz böylece fenerbahçeyi düşündüğüm için söylüyorum

• Evet taraftarsız olsun
    20% (2)29% (4)25% (6)Oy Ver
  • Hayır taraftar olsun
    50% (5)43% (6)46% (11)Oy Ver
  • Ortaya karışık
    30% (3)14% (2)21% (5)Oy Ver
  • Hiçbiri
    0% (0)14% (2)8% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• bence olsun galatasarayın başarısını görmek onlarında hakkı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Taraftar olmadan olmaz ...

0|0
    0|0
  • Taraftar olsun ama sadece FENERBAHÇE taraftarı olsun ! Hem bu ligin son maçı olmayacak ne olacağıda hiç belli olmaz

0|1
    0|0
  • Galatasaraylılar böbürleniyor ya yemin ediyorum iğleniyorum galatasaray taraftarı olcaksam yabancı takımla oynadıklarında vazgeciyorum

1|2
    2|0
    • malef gslilere özgü bir harekettir sanki dünyayı ben yarattım gibisinden davranıyorlar böyleyapıyorlar sonra diyorlar bizi kimse sevmiyor kimse bizi avrupada desteklemiyor böyle yapıyorsunz o yüzden kimse desteklemez :)

• ben her takıma saygım var . Ama gözlemlerim böyle

• neyseki herkez hain değil

• tabiki taraftar olmalı

0|0
    0|0
  • Beni bağlamıyor bu konu

0|2
    0|0
  • Ahahahah Çok Haklısın Gizli :)

Geçen sene ki gibi olsun.. link Daha bir zevkli oluyor..

0|1
    1|0
  • Hayır taraftar olsun

0|0
    0|0
  • Olabilir :)

0|0
    0|0
  • taraftarsız olmaz

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• olmalı

0|1
    0|0
  • taraftarlı olmalı ki o hezimet tekrar görsünler :) hem Drogba'yı Sneijder'i görmek onların da hakkı :D

0|1
    0|1
  • yine 11 kişiyle defans yapacaksanız boşuna gitmeyelim maça.

0|0
    1|1
    • Abi hayatımda bunun kadar saçma bir sebep daha görmedim. Beraberlik yeten takım niye saldırsın bana mantığını anlat. Bu kadar mı anlamaktan acizsiniz :D

• burada anlama problemi olan tek kişi varsa o da sensin.

boktan bir maçı izlemeye gerek yok diyorum fark ettiysen. 11 defans yapacaksanız boktan bir maç olacak yine. izlemeyelim boşuna.

• kavgaya gerek yok arkadaşlar fatih terimle konuştum 10 kişiyle defans yapacağız bu sefer dedi drogba forvette kalacakmış hep

• taraftar olsunki o hezimeti görsünler

0|0
    0|0
  • cok sacma bir konu sonucta lig maci ilk macta ne kosullar altinda oynandiysa bu macta o kosullar altinda oynanicak hazmedemiyo diyipte iskembeden atmayin gecen sene cok farkli olaylar vardi iki dakika arastirin gorursunuz

0|0
    0|0
  • taraftarsızken maç maç değildir snickers taraftarsızlığı yok et :D

0|0
    0|0
  • bu taraflı yorumundan ötürü seni kutluyorum arkadaşım

0|0
    0|0
  • bu çocuk gizli kullanıcıyla soru sormuş ama gizli kullanıcılara izin vermiyor ne garip değil mi :)

0|1
    0|0
    • bence degil

• bence çok garip madem gizli kullanıcılara izin vermiyorsun o zaman neden gizli soru sormuşsun ben bu gizli kullanıcıların sorularını hiç sevmiyorum genelde cevaplamamaya gayret ediyorum ama bazen mecbur bırakıyorlar neyden korkuyorlar kendilerine mi güvenmiyorlar ne :)

• iyide geçen sene fenerli taraftarlar gsnin stadına gitmedi eğer öyle olursa büyük haksızlık olur :)

0|1
    0|0
  • Olmaz kadikoyde olcak ve bunlarin cildirislarini bir kez daha gorucem hemde capcanli gozle.

1|0
    0|1
Yükleniyor...