VİP camii ler hakkında ne düşünüyorsunuz ?

işte VİP CAMİİ ler...

link

link

"1 Gördün mü o, dini yalan sayanı?

2 İşte odur yetimi itip kakan;

3 Yoksulu doyurmayı özendirmez o.

4 Vay haline o namaz kılanların/dua edenlerin ki,

5 Namazlarından/dualarından gaflet içindedir onlar!

6 Riyaya sapandır onlar/gösteriş yaparlar.

7 Ve onlar, kamu hakkının yerine ulaşmasına/zekâta/ yardıma/iyiliğe engel olurlar.”

- Maun suresi

Nerede Muhhammed(as) in dini ?

VİP camii ler hakkında ne düşünüyorsunuz ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• VIP uygulama dinden nemalanıp siyasi rant sağlayan köpeklerin uzun zamandır yaptığı bişey, abdestini alıp ayaklarını korumalarına kurulatanlarını da gördük. Talibanın eteğini öpen şerefsizler tarafından yönetiliyoruz. Ne bekliyorsun ki. Yobazın bağnazın hüküm sürdüğü yerde bunlar normal.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cami yerine okul yaptırılması taraftarıyım , saçmalık diye düşünüyorum ...

0|2
    0|0
    • türkiyede cami sayısı okuldan fazla ne yazık ki..

• Vip caminin kimin fikri olduğu ve kimlerin gidebileceğini de herkes biliyordur umarım , din istismarcıları ,rantcılar , rte tayfası kısaca

• söyleyecek o kadar şey varki 1 şey söylemek istemiyorum çünkü söylesem beni burda taşa tutarlar belki gruptan bile atarlar. ;) MaşaAllah çok güzel her yerimiz vip cami olsun.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bizim Osmanlı padişahları saray bahçesinde bulunan Aya İrini Kilisesi'ni camiye çevirmemişlerdir. Neden? Çünkü camiler protokol farkı gözetmeksizin herkese açıktır. Şayet Aya İrini cami olsaydı saray bahçesine ibadet zamanları ibadet etmek isteyenleri almak zorunda kalırlardı, bu yüzden Aya İrini kilise olarak kalmıştır.

Len halifeler bile kendine ve adamlarına özel cami yaptırmamış, şu heriflerin yaptığına bak. Kamu parasıyla kendine özel cami yap. Şu allahsız halimle bu adamlardan daha çok Müslümanım.

0|2
    0|0
    • ateistlere böylelerine nazaran çok saygı duyuyorum .

• locasıda vardır oranın he pozisyon tekrarlarını izleyebilceğin tv falan

0|1
    0|0
  • maun suresi yeterince açıklamış işte

0|1
    0|0
  • caminin vip'si mi olurmus

0|1
    0|0
Yükleniyor...