Yakın arkadaşınız sana aşık oldugunu söylese.. ?

soru basit en yakın arkadaşlarınızdan birisi geldi hiç beklemediginiz arkadaşınız. gözlerinizin içine derin derin bakıp aglayarak size aşık oldugunu söyledi tepkiniz ne olurdu, arkadaştan sevgili olur mu ?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• aşk engel tanımazdı hani ? aşkın kuralı da yoktu hani? yıkın artık şu tabuları ve mutluluğu yakalayın. en yakın arkadaşım da olsa ben de birşeyler hissedersem büyük bir serüven başlamış olur..

1|0
    0|0
    • seni seçtim :)

bende öyle düşünüyorum yani akradaşlık neden bu kadar engel olsun ki :/

• cevabı şu şekilde bilyorum o kimseyle ciddi ciddi sevgili olmaz aylık haftalık takılır ve bu yüzden arkadaşlarından uzak durur sevgili konusunda onları üzmek istemedigi için bu yüzden sonucu biliyorum eger olurda ayrı şehirlerde ayrı üniversiteye düşersek ona herşeyi anlatıp hayatımdan çıkrcm faceden telefondan zaten yüz yüze görüşme ihtimalimizde kalmaz twitten falan her yerden silmeyi düşünüyorum yoksa ona yakın oldukça olmaz ondan sogumam nefret etmem lazım

• durum oldukça vahimmiş. şimdiden unutmaya çalış.

Erkekler Ne Diyor 8

• yakın olursam zaten genelde aşık olurlar

1|0
    0|0
  • biraz şaşırırsın felan ama sonra mutlu olursun :))

1|0
    0|0
  • bende sana asıgım derım

1|0
    0|0
  • Olmazmı ?:)

1|0
    0|0
  • normal karşılarım oturup konuşurum...

1|0
    0|0
  • taşak mı geçiyon lan beni mi deniyorsun diye düşünürdüm

0|0
    0|0
  • aynısı başıma geldi. açıldı bana. mutluyuz. yalnız bir sorun var, onun yanında çok tipsiz kalıyorum :D arkamdan konuşuyorlardır kesin şu kıza bak şu tipsize bak bir de diye.

1|0
    0|0
    • saçmalıyorlar bence ne saçma insanları tipine göre degerlendirmek şahsen ben öyle degerlendirmiyorum yani yanımda benden fiziksel olarak kötü birisi olsa ve gelipo birisi ne buluyorsun bu çocukta dese aşk sadece fiziksel görünüş degil derim

ne güzel mutlu olmuşsunuz boşver gerisini :)

• Yok be .

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• En yakın arkadaşlarımın hepsi kız nerdeyse ://

Öyle bişi olsa psikolojim bozulur :D

1|1
    0|0
  • olmaz bence sevgili geçici arkadaş kalıcı yazık etmezdim arkadaşlığımza

1|0
    0|0
    • hiç bişey olmamış gibi mi yapardın ben bunu duymadım sende söylemedin mi derdin ?

• zamana bırak ve üstüne gitme :)

• üstüne gitmiyorum zaten de aynı ortamda oldugumuz için hep biraz zor oluyor yani 1 metre takınında olupta ona hiç yokmuş gibi davranmak fazla samimiyet kurmamaya çalıişmak falan baya zor :D

• yaa bir erkekten zaten arkadas olmaz ki ... bunun olucağı bellidir eğer yakınsanız

0|0
    0|0
    • öyle degil asında 10 yıllık arkadaşımda var samimi aynı yaştayız çocukluktan beri her günümüz beraber geçer ve ailemiz bizi çok yakıştırır ama hiç birbirimize karşı o şekilde hissetmedik benim hep yakın arkadaşlarım erkektir kızlara pek güvenemiyorum birkaç tanesi hariç ama hiç böyle bişey olmamıştı ilk defa hiç farkında olmadan yani :/

• :( :( anladım belki yaşınızla alakalı da olabilir sonuçta eğer 18 civarındaysanızz normaldir

Yükleniyor...